MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Samsunluluk ruhuyla çözüm üreteceğiz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Samsunluluk ruhuyla çözüm üreteceğiz!
05.06.2018 14:48:00

 

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Samsunluluk ruhuyla çözüm üreteceğiz!

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan; şehrin sorunlarına Samsunluluk ruhuyla çözüm üreteceklerini ifade ederek, “Esnaflarımızın üzerindeki vergi ve prim yükünün hafifletilmesini sağlayacağız.” Dedi

EKONOMİK REFORMLAR YAPILACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Canik ilçesindeki seçim çalışmalarını Eski Sanayi Sitesi’nde sürdürdü. Sanayi esnafının sıkıntılarını dinleyen Erdem Okan, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi. Partisinin seçim beyannamesinde yer alan esnaflara yönelik vaatleri anlatan Erdem Okan, “Ekonomimizin ihtiyacı olan alanlarda yapısal reformları hızla gerçekleştireceğiz. Esnaflarımızın üzerindeki vergi ve prim yükünün hafifletilmesi, geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınması, staj ve çıraklık sürelerinin emeklilik hizmetine sayılması ve AVM yasasının yeniden düzenlenmesini sağlayacağız” dedi.

SAMSUNLULUK RUHUNA SAHİP İSİMLER

Erdem Okan, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 9 milletvekili adayının da Samsunluluk ruhuna sahip isimler olduğunu belirterek, “Aday listemiz şehrimizin sorunlarını bilen ve çözüm üretebilecek kapasite ve yeteneğe sahip isimlerden oluşuyor. Tek milletvekili ile Samsunumuzun sıkıntılarını meclise taşıyarak, problemleri çözmeye çalışıyoruz. Partimizi, 24 Haziran'da mecliste sayısal olarak güçlü hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Halkımızın teveccühünü kazanıp meclise güçlü şekilde girdiğimiz takdirde, ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim’ diyen anlayışa sahip Milliyetçi Hareket Partimizin, ülkemiz ve şehrimizin sorunlarının büyük bölümünü kısa sürede çözüme kavuşturacağına inanıyoruz” şekilde konuştu.

​MHP Samsun Erdem Okan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER