MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Sorun Çözecek Kadrolara Sahibiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Sorun Çözecek Kadrolara Sahibiz
05.06.2018 09:41:39

 

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan: Sorun Çözecek Kadrolara Sahibiz

​MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Cumhuriyet tarihinin en önemli yönetim reformu olduğunu belirterek, “Sosyal ve ekonomik sorunlarını çözebilecek kadrolara sahibiz” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Atakum ilçesinde seçim çalışmalarına Milletvekili Adayı Mine Aktaş ile birlikte sahil şeridinde sürdürdü. 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimle birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bütünüyle devreye gireceğini ifade eden Erdem Okan, “Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümü 2023’te Türkiye’nin lider ülke olmasının önünü açacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Cumhuriyet tarihimizdeki en önemli yönetim reformudur. Şartlara ve gelişmelere cevap veren en dinamik demokratik tercihtir. Siyasî ve toplumsal uzlaşmanın ön plana çıktığı, millî iradenin doğrudan tecelli ettiği bir yönetimdir” diye konuştu.

SORUNLAR HIZLI ÇÖZÜLECEK

Yeni sistemde meclisin büyük önem taşıdığını vurgulayan Erdem Okan, “Yasama ve yürütme birbirinden daha bağımsız hale gelecek ve milli iradenin temsil edildiği meclis güçlenecek. Ülkemizin sosyal ve ekonomik sorunlarını çözebilecek kadrolara sahibiz. Halkımızın teveccühünü kazanmak için çıktığımız bu kutlu yolda, partimizin sayısal olarak mecliste daha fazla milletvekili ile temsil edilmesi için çalışıyoruz. Mecliste güçlü bir MHP'nin şehrimizin sorunlarını daha hızlı şekilde çözüme kavuşturacağına inanıyoruz.” diye konuştu.

 

i MHP Samsun Erdem Okan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert