MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan: Mecliste Güçlü MHP Sorunları Çözer
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan: Mecliste Güçlü MHP Sorunları Çözer
11.06.2018 14:13:04

 

MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan: Mecliste Güçlü MHP Sorunları Çözer

​Emniyet mensuplarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için MHP olarak çalıştıklarını ifade eden Murat Camadan, "Mecliste daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında emniyet mensuplarımızı ziyaret etti. Kendilerine görevlerinde başarı dileyen ve sorunlarını dinleyen Murat Camadan, özellikle emniyet mensuplarımızın özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için MHP olarak çalıştıklarını söyledi. Emniyet teşkilatımızın bu sorunlarının seçim beyannamelerinde de yer aldığını vurgulayan Camadan, şöyle konuştu:

"Emniyet çalışanlarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, üniversite mezunu polislerimizin ek göstergesinin 3600’e yükseltilmesi ve haftada 40 saat üzerindeki çalışmaları için fazla mesai ödenmesi konusu seçim beyannamemizde bulunuyor.

Mecliste daha güçlü bir MHP grubu oluşturabilirsek bu sorunların çözümü konusunda elimiz de güçlenir. Bu nedenle 24 Haziran seçimlerinde tüm emniyet teşkilatımızın desteğini bekliyoruz."

Murat Camadan Samsun MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert