Milletimizin Başı Sağ Olsun
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Milletimizin Başı Sağ Olsun
19.06.2012 20:43:27

 

Milletimizin Başı Sağ Olsun

AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, Dağlıca'daki hain, alçakça saldırı sonucunda 8 askerimizin şehit olmasının ardından bir mesaj yayınlayarak, “şehitlerimize Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum” dedi.

BU MÜCADELE SONUNA KADAR SÜRECEK

Çetinkaya yayınladığı mesajında,  G-20 Zirvesi için Meksika'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hain saldırı sonrası yayınladığı mesaja atıf yaparak,  “ Terörle olan mücadelemiz sonuna kadar devam edecek.. AK Parti göreve geldiği günden bu güne terörle mücadelede bu işin sadece güvenlik boyutunu değil, farklı boyutlarını da ele almak suretiyle çalışmalarımızı hep sürdürdük, sürdürüyoruz. Bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. Er veya geç bu işi başaracağız..

Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi istikametinde, gerekse şu noktada özellikle parlamentoda grubu olan siyasi partilerle atacağımız adımlar çerçevesinde tüm medyasıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla el ele vermek suretiyle atacağımız adımlar çerçevesinde bu işi er veya geç başaracağız.”diye konuştu..
 
TERÖR PAZARLIK KONUSU OLAMAZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya mesajında devamla, “Terör hiçbir zaman pazarlık konusu olamaz. AK Parti terörü ve terörün uzantılarını ülke topraklarından kazıyıncaya kadar bu mücadeleyi kararlılıkla sürdürecektir.. Şehitlerimiz rahat uyusunlar.. Onlardan devraldığımız düşürmeden sonsuza tek taşıyacağımızı bilmelerini istiyorum” açıklamalarına yer verdi.

Terör örgütünün silah bırakmadan asla bir pazarlığın mevzu bahis olamayacağını da sözlerine ekleyen Çetinkaya, AK Parti’nin Türkiye’nin huzuru ve refahı için durmadan ve yılmadan çalışmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

samsunAhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert