Muharrem Göksel Anneler Günü'nü Kutladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Muharrem Göksel Anneler Günü'nü Kutladı
12.05.2018 15:47:07

 

Muharrem Göksel Anneler Günü'nü Kutladı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Muharrem Göksel mesajında; "Bir ülkenin mutlu olabilmesinin yolu, annnelerin yüzünü güldürmekten geçer" ifadelerini kullandı.

EN BÜYÜK HAZİNE ANNEDİR

Muharrem Göksel, anneler günü münasebetiyle yayımladığı mesajda; "Anneler, hayatımıza anlam katan en büyük değerlerimizdir, hazinemizdir. Yaşadığımız her dakikanın en yüce anlamı olan annelerimiz, bizler için tek bir günde elbette anlam bulmaz. Onların varlıkları hayatımızın her gününün en büyük manasıdır. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir' dedi.

CENNET ANALARIN AYAĞI ALTINDA

Göksel sözlerini şöyle sürdürdü; "Annelerin önemini belirtmek için yüce Peygamberimiz, 'Cennet annelerin ayağının altındadır’ demiştir. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerin payı vardır. İnanıyorum ki, Türkiye’nin kardeşlik yolunda ilerlemesi, en çok annelerimizi mutlu etmekte ve en çok onları heyecanlandırmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun zulümlerden en çok etkilenenler, dramlardan en çok canı yananlar annelerdir" diye konuştu.

ANNELERİMİZE LAYIK OLALIM

Annelerin daha mutlu, daha güleryüzlü olduğu bir Türkiye’yi inşa etmek için canla başla çalıştıklarını ifade eden Göksel; "Bir ülkenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu, annelerin yüreklerini kazanmaktan, annelerin yüzünü güldürmekten geçer. Annelerinin yürekleri huzurla dolu olan bir ülke, dünyanın en müreffeh ülkesidir. O yüzden annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır" şeklinde konuştu.

HAKLARI ASLA ÖDENMEZ

Göksel sözlerini şöyle tamamladı: "Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Annelerin önemi anlatmakla bitmez. Ben ebediyete intikal etmiş, başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yaşayan bütün annelerimize sağlık içinde uzun ömür diliyor, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ediyorum'

​AK Parti Samsun Muharrem Göksel anneler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aylapalaoglu     2018-05-13 Anaların anası ağlatıldı haykırdık yıllarca duydumu kimse Yazmadığımız basın kurum belediyeler kalmadı Özel gümlerde kutlamaları hakaret algılıyorum 2011 de mahkeme karaı var hala açıkda içen fasıllar yapan 100 ler ce insan çalgılar çengiler var sn Taş çı başkanla Yusuf başkan sms atıp 15 tmmuz demokrasi eylemine davet ettiler aylarca oysa yıllarca demokrasiyi sokağımıza getirmediler Şekilciliği bırakın Kapitalist sistemin getirdiği belkide kendinizin bile inanmadığı analar günüymüş oy için
GALERİLER