​Muradiye Ergin Ak parti milletvekili aday adayı oldu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Muradiye Ergin Ak parti milletvekili aday adayı oldu!
27.04.2018 16:00:56

 

​Muradiye Ergin Ak parti milletvekili aday adayı oldu!

AK Parti önceki dönem Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Muradiye Ergin AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu.

Ergin AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na yaptığı başvurusunun ardından bir açıklama yaptı.

Ergin’in açıklaması şu şekilde;

Bu partinin ilk kuruluş günlerinde kapı kapı dolaşarak, muhataplarımıza kendimizi tanıtarak yola çıktık. Hizmetine koşacağımız her ferdin gönlüne de dokunmak için tanıttık, tanıdık…

Kendimizi anlatırken derdimiz önce anlamak oldu. Bizden ne bekleniyor, gençlerimizin hayalleri neler… Umut yetiştiren bu halka gayret sunmak olması gerekendi. Ve emanet edilen yaratılmışların en şereflisiydi. Bu sebepten her basamakta, her alanda yeniden, yine yorulmadan çalışmayı gaye edindik.

Bu yolda adım attığımız her arkadaşla duruşumuzdan taviz vermeden dimdik yürüme gayretinde olduk.

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen ecdadın, ileri görüşlü, sosyal devlet anlayışını sürdürmek. Bu AK Partiye, sadece güçlü bir partinin üyesi olma amacıyla değil, bu GÜÇLÜ İRADENİN GÜÇLÜ İDEALİNDE bir gayret parçası olmak niyetinde davrananlarla mümkündür. Bunun için ecdad edebiyle edeplenmiş, halkına hizmet ederken muhatabının asılda Hakk olduğunun bilincinde neferler gereklidir.

BAKİ OLAN YALNIZCA HAKTIR

Bugün görüyorum ki yeni nefeslere ihtiyaç var. Menfaatten uzakta, insanlığa hizmetin yaşam felsefesi olduğu kişilerle, yeni nesillerin yetiştirilmesine ihtiyaç var. Birilerinin içerden ve dışarıdan hesaplarıyla “hasta” etmek istediği bu ülke ümmetin son umudu olmakla şereflendirilmişse; bize düşen azmetmektir.

Bizler görev istenmez, tevdi edilir edebi ile yetişen bir nesiliz. Kuruluşundan bugüne dek gerek aktif olarak çalıştığım dönemde gerek dışarıdan desteklediğim dönemde bir idealin temsilcisi olmaya çalıştım. Bugün yeniden aktif olarak sahaya inmek istiyorsam yine ve yeniden emanet şuuruyla adım atıyorum. Ülkemizin içinden geçtiği süreç ortada. Bugün her zamankinden daha çok, her zamankinden daha heyecanlı bir çalışmaya ihtiyacımız var. Geleceğe umutla bakabilmek, bugün yarının hayalini kuran nesle bir ideal aşılayabilmek için sahada her alanda hizmet edilmeli diye düşünüyorum.

Bugün siyasetin gördüğü en karizmatik lider; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN idealleriyle bu ülkeye bir gelecek vaat etmiştir. İnsana yatırım yapmayı bizzat talim ettirdiği projeleri ile, sergilediği dik duruşu ile bu milletin hak ettiği değer görmesine vesile olmuştur. Makamlar geçici, kişiler geçici, baki olan millettir, devlettir. Baki olan yalnızca Hakk’tır. Bu şuuru, bu bilinci bizlere yaşadığı her tecrübe ile bizzat öğretmiş olan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, benim de siyasetteki ilk adımımın vesilesidir. Yola çıktığım ilk günkü heyecanla, dün gibi hafızamda tuttuğum sözleri ile; dün Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’la yola çıktım. Bugün yine onunla yürüyorum.

 

AK Parti Samsun Muradiye Ergin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert