MÜSİAD Samsun Şubesi Ankara Çıkarması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
  MÜSİAD Samsun Şubesi Ankara Çıkarması
07.08.2017 08:56:14

 

MÜSİAD Samsun Şubesi Ankara Çıkarması

​MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ,Genel Merkez Yönetim Kurulu, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, MÜSİAD Rize Şube Başkanı Recep Taylan, MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nurettin Kasap ve MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ’dan oluşan heyet, Ankara’ya giderek 7 bakanlığa ziyarette bulundu.

Heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ı makamlarında ziyaret etti.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, görevine yeni başlayan hemşerimiz Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ a tebriklerini iletirken, sağlık şehri ve medikal kümelenme ile ilgili hazırlanmış olan raporu takdim ettiler.

Yeni dönem bakanlık politikalarının değerlendirildiği görüşmelerde MÜSİAD Yönetimi de kabine üyelerine “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

Ziyaretler sırasında,  MÜSİAD’ın 24. Olağan Genel Kurul ile başlayan yeni döneminde Genel Başkanlık görevini üstlenen Abdurrahman Kaan,  MÜSİAD’ın yeni dönem hedeflerini ve projelerini bakanlarla paylaştı.

Daha önce kamuoyuyla da paylaşılan projelerin detaylarından bahseden Kaan, üzerinde çalıştıkları ekonomik ve sosyal içerikli projelerle ilgili de bakanların fikir ve görüşlerini aldı.

 

Müsiad Samsun Ahmet Demircan Haluk Tan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert