Mustafa Demir: Artık yolsuzluk olmayacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mustafa Demir: Artık yolsuzluk olmayacak!
05.12.2018 11:25:44

 

Mustafa Demir: Artık yolsuzluk olmayacak!

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Mustafa Demir, dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Demir, kendi döneminde yolsuzluğa asla müsaade edilmeyeceği vaadinde bulundu.

Samsun'un Bafra ilçesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal tesislerinde ilçe teşkilat üyelerine konuşma yapan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı, Bayındırlık ve İskân eski Bakanı Mustafa Demir, seçilmesi halinde 30 yılda bitmeyen işleri 5 yılda bitireceklerini söyledi. Demir ayrıca, kendi döneminde yolsuzluğa asla müsaade edilmeyeceğini söyledi.

BELEDİYE ARTIK YOL YAPMAYACAK

Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin tüm Türkiye`de yerel kalkınmanın başlangıcı olacağını, 31 Mart`tan sonraki belediyeciliğin çok büyük bir konsepti ile vatandaşların tanışacağını öne süren Demir, "Aslında genel merkezimizin buna yönelik bir aday belirleme süreci çalıştırıyor. Açıklanan adaylara bakarsanız bu profile uygun adaylar belirleniyor. Artık belediyecilik alt yapı yapan değil şehrin her türlü kalkınmasına olanak sağlayacak bir belediyecilik olacak. Bu kampanya ilerlediği zaman alt yapı yol gibi dertlerimiz olmayacak" diye konuştu.

BAŞKAN OLUNCA YOLSUZLUK OLMAYACAK

"Bizi hizmet etmek için aday gösterdiler" diyen Demir son olarak şunları söyledi: "Hizmet millet için yapılır. Bunları beraber yapacağız. Haksız kazanca, yolsuzluğa asla müsaade edilmeyecek. Bunu beraber yapacağız. Bize iletmezseniz size asla hakkımızı helal etmeyeceğiz”

ODA TV - Bülent KARSLIOĞLU

AK Parti Samsun Mustafa Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atila Berk     2018-12-05 Demek belediyede yolsuzluk vardı ama artık olmıyacak yanlışmı anladım?
GALERİLER