Mustafa Eyüpoğlu BASİTAD Samsun Bölge Başkanı Oldu!
Reklamı Geç
Advert
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mustafa Eyüpoğlu BASİTAD Samsun Bölge Başkanı Oldu!
30.12.2016 10:30:14

 

Mustafa Eyüpoğlu BASİTAD Samsun Bölge Başkanı Oldu!

Başkanlık Sistemi Tanıtma Derneği’nin Samsun Bölge Başkanlığı’na Mustafa Eyüpoğlu getirildi.

Samsun Haber - AK Parti Samsun eski Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Eyüpoğlu, Başkanlık Sistemi Tanıtma Derneği – BASİTAD Samsun Bölge Başkanı oldu.

Eyüpoğlu, başkanlık sisteminin Türkiye'ye kazandıracaklarına dikkat çekmek için çalışmalarını Karadeniz Bölgesinde yürüteceklerini belirterek, "hedefimiz başkanlık sisteminin bu ülkeye fayda sağlayacağını bildirmek ve bu sistemi benimsetmektir. Sosyoekonomik anlamda bu sistem ile Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacak ve sağlam adımlar atacaktır” diye belirtti.

KARADENİZ BÖLGE SORUMLUSU

Mustafa Eyüpoğlu, önümüzdeki günlerde BASİTAD Karadeniz Bölge Başkanlığı için yönetim kurulu üyelerini belirleyerek, başkanlık sistemini kendi sorumluluk alanlarında tanıtmak için çalışmalar yürüteceklerini sözlerine ekledi.

Eyüpoğlu, Başkanlık sisteminin tam anlamıyla bilinmesi için yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını kaydederek Nisan ayında yapılacak olan referandum oylamasında Samsun ve Karadeniz’de en yüksek ‘EVET’ oyu çıkartabilmeyi hedeflendiklerini söyledi.

Bu kapsamda, dernek olarak çok sayıda proje hazırladıklarını ifade eden Eyüpoğlu, "Başkanlığı Türkiye'ye tanıtmak, bu sistemin ülkemize kazandıracaklarına dikkat çekmek için kurulan derneğimiz, ülke genelinde birçok etkinliğe imza atacak. Hazırladığımız broşürleri, reklam filmlerini ve belgeselleri vatandaşlarımızla paylaşarak etkili bir kampanya yürütmeyi hedefliyoruz” dedi. 

AK Parti Mustafa Eyüpoğlu Başkanlık Sistemi Tanıtma Derneği Karadeniz Bölgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert