Mustafa Eyüpoğlu; Kimin Kimi Desteklediğini Göreceksiniz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mustafa Eyüpoğlu;  Kimin Kimi Desteklediğini Göreceksiniz
25.09.2017 19:38:04

 

Mustafa Eyüpoğlu; Kimin Kimi Desteklediğini Göreceksiniz

Samsun AK Parti Atakum ilçe başkanlığına aday olan ve kongrede listesi kabul edilmeyen Mustafa Eyüpoğlu zehir zemberek açıklama yaptı.

Samsun’un Atakum ilçesi AK Parti ilçe teşkilatı başkanlığı seçimleri yapıldı. Kongreye tek liste olarak giren eski ilçe Başkanı Haluk Köksoy yeniden başkan seçildi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından tek aday olarak çıkarılan Haluk Köksoy, 401 delegenin bulunduğu AK Parti Atakum ilçe teşkilatında, 299 delegenin katılım sağladığı kongrede, 293 delegenin oyunu alarak tekrar başkan seçildi. Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Mustafa Eyüpoğlu’nun başvurusu ise, gerekli şartları yerine getirmediği gerekçesi ile kabul edilmedi.

KENDİLERİNİ İYİ PAZARLIYORLAR

Tek liste olarak seçime gidilmesine üzülen AK Parti Atakum İlçe Başkan Adayı Mustafa Eyüpoğlu, ‘Biz Tayyip Erdoğan’ın neferleriyiz. Bunu dalkavukluk olsun diye söylemiyorum. Dalkavukluk en nefret ettiğim insan tipidir. İnsanlar kendilerini çok iyi pazarlıyorlar biz kendimizi pazarlayamıyoruz’ dedi.

Muhabirin seçimlere itiraz edecek misiniz sorusuna, ‘Yok niye itiraz edelim. Genel merkezin verdiği karara itiraz olur mu’ dedi.

2019 YILINDA GÖRÜŞECEĞİZ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın, AK Parti Atakum ilçe Başkan Adayı Haluk Köksoy’u desteklediği söyleniyor. Bu konuda ne diyeceksiniz sorusuna Mustafa Eyüpoğlu, ‘2019 yılında göreceksiniz kimin kimi desteklediğini’ dedi.

Gerçek Taraf / Okan Çakır

​Samsun Atakum ilçesi AK Parti Mustafa Eyüpoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert