n11.com Marka Pazarlama Müdürü Samsun Teknopark’ta
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
n11.com Marka Pazarlama Müdürü Samsun Teknopark’ta
17.03.2018 09:30:42

 

n11.com Marka Pazarlama Müdürü Samsun Teknopark’ta

n11.com’un Marka Pazarlama Müdürü Ömürden Sezgin Samsun Teknopark’ta Dijital Pazarlama ve n11.com’un 11.11 kampanyasını anlattı.

Samsun Teknopark Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak’ın konuşmasıyla başladı. Ardından mikrofonu devralan Ömürden Sezgin eğlenceli ve bilgi dolu bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumunda, gelişen teknoloji ile birlikte yaşanan dijital devrim ve dönüşüm ile bunun beraberinde getirdiği e-ticaret uygulamasının temel işleyişlerini katılımcılarla paylaşan n11.com’un Marka Pazarlama Müdürü Ömürden Sezgin, kurum olarak girişimciliğe önem verdiklerini dile getirdi.

“Dijital pazarlama dünyanın artık vazgeçilmez mecralarından biri”

Dijital pazarlamanın günümüzde dünyanın vazgeçilmez mecralarından biri olduğuna vurgu yapan Ömürden Sezgin her gün kendini dönüştüren teknolojinin, satın alma alışkanlıklarını değiştirdiğini, kurum ve şirketlerin bu değişime ayak uydurmasının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

Konuşmasında Dijital satış firmalarının doğru stratejilerle kısa sürede büyük kitlelere ulaştığına işaret eden Sezgin, eskiden tanınırlığı ve bilinirliği az olan dijital pazarlamanın yaşadığımız çağda milyonlarca kişiye ulaştığını ifade etti. 

Teknopark firmaları ve bölge firmalarının katılım sağladığı etkinlik fotoğraf çekimleriyle son buldu.

​Samsun Teknopark n11.com Dijital pazarlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert