Ne Kılıçdaroğlu Ne İnce, Ne Oğuz Kaan Salıcı En Büyük Kemalist CHP
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ne Kılıçdaroğlu Ne İnce, Ne Oğuz Kaan Salıcı En Büyük Kemalist CHP
02.09.2018 11:37:46

 

Ne Kılıçdaroğlu Ne İnce, Ne Oğuz Kaan Salıcı En Büyük Kemalist CHP

Muharrem bey ince siyasetçidir. Bu delege yapısıyla ve delege pazarlıklarıyla Kurultaya gitmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. Çünkü kazanamaz. Bunu biliyor. Peki bu noter imzalı kurultay talebi tiyatrosu nereden çıktı. Sebebi çok basit. Kılıçdaroğlu'nu şamar oğlanı yapmak ve seçmeni Kılıçdaroğlu aleyhine gaza getirmek. Bu arada da CHP "seçmenini" / tabanı salak yerine koymak. Algımatik!

Önümüzde bir yerel seçim var ve seçmen belediyeler için oy kullanacak ama Bilinçli CHP seçmeni CHP"ye oy vermeyecek yani sandığa gitmeyecek gibi duruyor. Bunun anlamı 2. Baykal hezimetidir. Bu  doyasıya yaşanacak bir vakadır. Bundan da kaçış yok.

Noter'in yolunu bilen ve notere her türlü işini yaptırabilen Kılıçdaroğlu ve İnce geçen secimde bir notere gidip "parlamenter sistemi geri getireceğiz ve referandumu tekrar yineleyeceğiz diye bir noter taahhütünde bulundu mu? Bulunmadı. Bulunamaz da. Çünkü her iki kişi de Kemalist değildir de ondan.

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi.

demek misali...Bir de başımıza Oğuz Kaan Salıcı diye bir masonik şehzade çocuk çıktı. Kılıçdaroglu'nun partiden def edilmesinden sonra bu şirin çocuğu parlatıp tedavüle çıkarabilirler. Genel Başkan bile yaptırabilirler. Delege profili ve seviyesi ortada sonuçta.!

Aynı merkezden emir ve talimat alan görevli bu iki kişi birbirinin kopyasıdır. Üst akıl CHP'de bir vitrin değişikliği yaparak, yoluna yeni yetme Oğuz Kaan Salıcı ile devam etmek istiyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

tahir çalgüner CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
berna     0000-00-00 Genel seçimlere kadar sürecek bir öfke.
GALERİLER
Advert
Advert