Netpoint Digital Sosyal Medya Yönetimi, SEO Çalışması, Dijital PR Hizmetleri Veriyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Netpoint Digital Sosyal Medya Yönetimi, SEO Çalışması, Dijital PR Hizmetleri Veriyor
10.10.2017 16:20:12

 

Netpoint Digital Sosyal Medya Yönetimi, SEO Çalışması, Dijital PR Hizmetleri Veriyor

Türkiye’nin önde gelen markalarına SEO hizmetleri sunan Netpoint Digital, marka bazlı projeler üreterek; soyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, SEO çalışmaları ve Dijital PR hizmetleri veriyor.

Sektörel bir ayrım yapmadığı için geniş bir müşteri portföyüne ve mesleki deneyime sahip olan Netpoint Digital, çalıştığı markalara 18 yıldır içerik pazarlaması (Content Marketing), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve kullanıcı deneyimi odaklı Dijital PR hizmetleri yürütüyor. Netpoint Digital, çalışmalarında sosyal medya hesap yönetimi, profesyonel içerik üretimi, SEO uyumlu basın bülteni hazırlanmasına da yer veriyor. 

Profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi odaklı çalışma prensibiyle her müşterisi için hedef kitle analizleri yapan Netpoint Digital bir seo danışmanı olarak markanın arama trendlerini araştırıyor, SEO ve kullanıcı deneyimini bir araya getiren içerikler üreterek, bu içerikleri marka web sitesinde, blog sayfasında, sosyal medya hesaplarında ve sponsorlu içerikler kullanarak arama motorlarına uyumlu farklı web sitelerinde yayınlıyor.

SEO çalışmalarını uzman bir ekip ile yürüten Netpoint Digital, marka web sitelerinin arama motorunda en iyi yerde ve en doğru şekilde görülmelerini sağlıyor. Markaların basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu içerikler halinde hazırlayan Netpoint, şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmıyor, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.

Milyonlarca paylaşımların yapıldığı internet ortamında fark edilmek için SEO çalışmasına ihtiyaç duyan markaların; SEO uyumlu landing page içerikleri, site içi blog içerikleri, sayfa başlık ve meta açıklamaları gibi web sitede yayınlanan site içi metinler Netpoint ekibi tarafından hazırlanıyor. Hizmet verdiği markalar arasında Beko, Setur, Avis, Budget, Hepfly, Bonus, Kale, Koalay gibi markaların yer aldığı ajansın referansları arasına son olarak Türkiye’nin lider perakende zinciri CarrefourSA da eklendi.

CarrefourSA’nın kurumsal marka blogu http://nelazimsacarrefoursa.com için markanın içerik stratejilerini belirleyen Netpoint, content marketing hizmeti başta olmak üzere tüm SEO çalışmalarını yapıyor. Blogda yer alan içeriklerin tamamı Netpoint ekibi tarafından markanın dijital ortamdaki arama trendleri araştırılarak hedef kitlenin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanıyor.

Netpoint Digital, yaptığı sponsorluk çalışmaları ile dikkat çekiyor. Başta Webrazzi’nin düzenlediği konferanslar olmak üzere sektörde düzenlenen pek çok konferans ve etkinliğe sponsor olarak destek veriyor.

Netpoint Digital’in verdiği ajans hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye https://www.netpoint.com.tr web sitesinden ulaşabilir, profesyonel bir SEO çalışması için Netpoint Digital ile iletişime geçebilirsiniz.

 

seo danışmanı Netpoint Digital
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert