Nişan, Kına ve Düğün için tek adresi: Düğün Buketi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Nişan, Kına ve Düğün için tek adresi: Düğün Buketi
14.12.2018 08:37:47

 

Nişan, Kına ve Düğün için tek adresi: Düğün Buketi

​Evlenecek çiftler için en güzel telaşlar demek olsa da bu süreç epey bir zorlu geçiyor. Düğün alışverişi, ev yerleştirmesi derken düğün checklistinde en önemli görevler tamamlanmak için bekliyor.

Düğün mekânlarını gezme, organizasyon firmalarıyla görüşme, gelinlik modelleri bakma ve düğün davetiyesi seçme gibi bir yığın yapılması gereken evlenecek çiftleri bekliyor. Haftalar aylar sürecek olan bu telaşa ise Düğünbuketi ile son vermek mümkün. Düğünbuketi platformu evlenecek çiftlerle düğün firmalarını bir platform üzerinde buluşturmak amacıyla açılmış. İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’deki düğün mekânlarını, düğün fotoğrafçısı ekiplerini, gelin arabası kiralama firmalarını bünyesinde bulunduran Düğünbuketi ile ihtiyacınız olan her ürünü ve hizmeti bulabilmek mümkün. Günlerce haftalarca düğün mekânlarını gezme sorunsalını ortadan kaldıran Düğünbuketi istediğiniz yerde istediğiniz saatte düğün mekânlarını inceleme fırsatı sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak çiftlerin kullanımına sunulan Düğünbuketi ile evlenecek çiftler kısa sürede düğün mekânlarını seçebiliyor, düğün orkestrasından kuaföre kadar ihtiyacı olan hizmetler için seçimlerini yapabiliyorlar.

DüğünBuketi’nde Neler Var?

 • Açık veya kapalı düğün mekânları ( Kır düğünü, teknede düğün ve otelde düğün)
 • Mezuniyet mekânları
 • Nişan mekânları
 • Kına mekânları
 • Nikâh sonrası yemeği mekânları
 • After Party organizasyonunu yapacak düğün salonları ve organizasyon firmaları
 • Catering firmaları
 • Organizasyon firmaları
 • Düğün orkestrası ekipleri
 • Düğün fotoğrafçısı ekipleri ve firmaları gibi bir düğün için aradığınız her firma ve hizmet Düğünbuketi’nde bulunuyor.

DüğünBuketi ile Düğün Salonlarını Gezmeden Düğün Mekânınızı Seçmek Çok Kolay

Evlilik hazırlıkları yapan ancak iş sebebiyle bu hazırlıklara yeteri kadar vakit ayıramayan çiftler Düğünbuketi ile istedikleri zaman düğün hazırlıklarıyla ilgilenebiliyorlar. Çeşit çeşit konsept konsept düğün salonlarını bünyesinde bulunduran Düğünbuketi evlenecek çiftlerin düğün salonları bakma süreçlerini ortadan kaldırıyor. Online olarak her yerden ulaşılabilen Düğünbuketi ile düğün salonu bakmakta, karşılaştırmakta ve tutmakta çok kolay. Üstelik Düğünbuketi aracılığıyla düğün salonlarının kampanyalarından ve indirimlerinden yararlanmakta mümkün. Böylece çiftler hem istedikleri zamanda istedikleri gibi düğün salonlarına kolayca ulaşabiliyor hem de en uygun fiyatlarla içlerine sinen düğün salonlarında dünya evine girebiliyorlar.

Kır Düğünü, Otelde Düğün ve Teknede Düğün İçin Alternatifler Düğünbuketi’nde

Sıradan düğünler artık çok geride kaldı. Düğün salonları çiftleri memnun etmek adına artık konsept düğünleri yapmaya özen gösteriyor. Kır düğünü, otelde düğün ya da teknede düğün ise bunlardan sadece bir kaçı olarak gösterilebilir. Yaz aylarında evlenecek çoğu çift kır düğünü yâda teknede düğünü tercih ediyor. Düğün mekânlarını gezerken kır düğünü alanını gören evlenecek çiftler hayallerindeki gibi o alanı süsleme konusunda organizasyon firmalarından ya da mekânın organizasyon ekibinden yardım alıyor. Böylece, kır düğünü konseptini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren düğün firmaları çiftlerin kalbini fetih etmeyi başarıyor.

Nişan, Kına ve Mezuniyet Mekânları İçin En İyi Seçeneklere Göz Atın

Mezuniyet törenleri, diploma kutlamaları ve balolar için mezuniyet mekânlarını da platforma dâhil eden Düğünbuketi sizlerin düğün harici etkinlikleriniz içinde mekân ve düğün firmaları önerileri sunuyor. Mezuniyet mekânları için belirlediğiniz kriterleri Düğünbuketi’nde araştırdığınızda karşınıza çıkan tüm mezuniyet mekânlarına ulaşmak, incelemek ve fiyat teklifi istemek sadece dakikalarınızı alıyor.

Nişan mekânlarını da kolaylıkla görüntüleyebildiğiniz Düğünbuketi’nde dilediğiniz gibi nişan organizasyonunuzu yapmak sadece birkaç saatinizi alacak. Düğünbuketi ‘ne girdikten sonra etkinliği yapmak istediğiniz il veya ilçeyi seçip daha sonra kriterlerinizle birlikte firmalardan teklif almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna basmak yeterli. Nişan mekânları sizlerin kriterlerini ve taleplerinizi inceledikten kısa bir süre sonra sizlere fiyat bilgisi ve diğer bilgilerle geri dönecektir.

Kına gecesi yapmak isteyen ancak kına mekânlarında aradıklarını bulamayanlar ise Düğünbuketi ’ne göz atıyor. Kına mekânlarındaki konseptlere kadar detaylı bilgileri kullanıcılara sağlayan Düğünbuketi ile kına mekanlarını incelemek ve tutmak da çok kolay.

Nikâh Sonrası Yemeği & After Party Seçeneklerine Göz Atın

Nikâh sonrası kutlama yemekleri bilindiği gibi günümüzde oldukça popüler. Evliliğe adım atan çiftler nikâh sonrası sevdikleriyle birlikte olmak ve güzel sofralarda buluşmak için nikâh sonrası yemeğini tercih ediyorlar. Kendi belirledikleri menülerde sevdiklerine hoş bir gün yaşatmak isteyen çiftler nikâh sonrası yemeği firmalarını ve restoranlarını Düğünbuketi’nde kolaylıkla bulabiliyor ve teklif alabiliyorlar.

After Party eğlenceleri de çiftlerin en çok tercih ettiği kutlama çeşitlerinden birisi. Düğün firmalarının sıklıkla yaptığı After Party eğlencelerini çiftler organizasyon firmaları ile anlaşarak da yapabiliyor. Düğünbuketi’nde ise After Party yapan organizasyon firmalarını ve düğün firmalarını bulmak ise elbette çok kolay. Bütçenizi belirledikten sonra kapasite ve kriterlerinizi de Düğünbuketi’ne girip karşınıza çıkacak olan listeden kolayca After Party planınızı yapabilecek firmalarla tanışın!

Düğün Fotoğrafçısı, Davetiyesi ve Orkestrası DüğünBuketi’nde

Düğün fotoğrafçısı çiftler için en önemli konulardan birisi. Aşklarının ölümsüzlüğünü simgeleyen resimlerin ve albümlerin kusursuzca çekilmesini ve hazırlanmasını isteyen çiftler düğün fotoğrafçısı seçimlerinde kriterlerini karşılayan ekiple çalışmak istiyor. Düğünbuketi’nde portföyleriyle hizmet veren düğün fotoğrafçısı ekipleriyle tanışmak ise çok kolay. Şehrinizi ve ilçenizi seçtikten sonra düğün fotoğrafçısı ekiplerini incelemek ve sizin hayallerinizi gerçekleştirecek firmalara teklif göndermek sadece birkaç dakikanızı alacak. Böylece, hem istediğiniz gibi düğün albümleriniz hem de bütçeden tasarruf etme şansınız olacak.

Özetle, düğün sürecinde ihtiyacınız olan her şey için tek bir adres: https://www.dugunbuketi.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER