​O okul müdürü daha önce de bir öğretmene saldırmış!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​O okul müdürü daha önce de bir öğretmene saldırmış!
08.08.2018 10:52:08

 

​O okul müdürü daha önce de bir öğretmene saldırmış!

Samsun Sağlık Anadolu Mesleki Teknik Lisesi Müdürü M. K. S’nın hakkında görevini yapmadığı gerekçesiyle tutanak tutan öğretmeni darp etmesinin ardından aynı müdürün daha önce de bir öğretmeni darp ettiği ortaya çıktı.

Samsun Sağlık Anadolu Mesleki Teknik Lisesi Müdür Yardımcısı müdür M.K.S’nin görevini yapmadığı, okula uğramadığı için bu durumu tutanak ile tespit ve teyid altına alarak Müdürü görevini ihmal ettiği için şikâyet etmek istemişti.

Tutanaktan haberdar olan Samsun Sağlık Anadolu Mesleki Teknik Lisesi Müdürü M. K. S, önce “sen benim hakkımda nasıl tutanak tutarsın diyerek müdür yardımcısıyla tartıştı.

Daha sonra tartışma büyüdü ve okul Müdürü yardımcısını darp etti.

Darp edilen müdür yardımcısı konuyu önce Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ardından mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

Aynı müdürün 10 yıl önce de bir öğretmeni darp ettiği ortaya çıktı.

Olay 10 yıl önce basına şöyle yansımıştı;

Vezirköprü Lisesi'nde öğretmen olan R.Ç, eşinin çalıştığı Adnan Kahveci İlköğretim Okulu'na giderek müdür ile görüşmek istedi. Okul müdürünün eşine psikolojik baskı uyguladığını düşünen RÇ, müdür MKS’nin odasına çıkarak eşinin durumunu sordu.

Müdür, önce dışarı çıkmasını istedi. Ardından da kapının arkasında duran bayrak sopasını alarak kafasına ve vücudunun değişik yerlerine vurdu. Samsun Devlet Hastanesi'ne kaldırılan öğretmenin kafasına 7 dikiş atılırken 2 gün iş göremez raporu verildi. Çakmak olay anını şöyle anlattı: "Eşime psikolojik baskı uyguladığını düşünerek kendisi ile görüşmek istedim. Müdür bey makamına güvenerek bana saldırdı ve bayrak direği ile vurmaya başladı. Gelecek raporlar doğrultusunda müdür hakkında dava açacağım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öneri     2018-08-08 Kötüye müsamaha, kötüyü azdırır. Bak azmış işte, kesin cezasını, şeriatın kestiği parmak acımaz.
GALERİLER