Okul Müdürü öğrencileri okula çağırdığı için Kafeterya sahibinden şaka gibi şikâyet dilekçesi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Okul Müdürü öğrencileri okula çağırdığı için Kafeterya sahibinden şaka gibi şikâyet dilekçesi!
13.02.2018 12:33:02

 

Okul Müdürü öğrencileri okula çağırdığı için Kafeterya sahibinden şaka gibi şikâyet dilekçesi!

Samsun İlkadım İlçesi Namık Kemal Anadolu Lisesi karşısında kafeterya işletmecisi kafeteryada oturan ve derse girmeyen öğrencileri okula çağıran okul müdüründen şikâyetçi oldu.

Kafeterya işletmecisinin okul müdüründen “sürekli kafeteryayı kontrol ediyor diyerek şikayetçi olduğu dilekçesi aynen şöyle;

Samsun İlkadım İlçesinden bulunan, Namık Kemal Anadolu Lisesi Kafeteryamın yanında bulunmaktadır. Okul çıkışlarında ve belli zamanlarda okulda bulunan öğrenciler ihtiyaçlarını gidermek için kafeteryama gelmektedir.

08.02.2018 tarihinde okul müdürü kafeteryama gelerek öğrencileri aradığını aktardı. Okul müdürü, müdür yardımcısı ve temizlik görevlileriyle birlikte binanın etrafını sararak müşterilerimi rahatsız etmiştir.

Öğrencileri kafeteryamda oldukları zaman onları rahatsız etmekte ve sürekli okula gitmelerini söylemekte arabasıyla kafeteryanın önünden geçerken sürekli kontrol etmekte bu şekilde davrandığı için okul müdüründen şikayetçiyim. Kamera kayıtları da bulunmaktadır. Gerekirse gönderebilirim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

 

Samsun İlkadım Namık Kemal Anadolu Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-02-14 Ne güzel iyi ya şikayet edeceğine gurur duysun öğrencileri rant olarak görmesin üç kuruş kar edecem diye sıkılmadan bide şikayetmi ediyor ben sırtında çanta ders saa tinde sokakta çocuk görünce içim acıyor Sokaktaki tuzaklara düşecekler diye uzmanlar zararlı madde kullanma yaşı 12 diye belirtiyor hatta ihbarda ediyorum bazı sabilere mu sallat olanları Korkmasın herkes etsin emniyet isim vermiyor Bravo öğretmenlere sahip çıkıyor öğrencilere elleri öpülesi insanlar demekki böyle hocalarda var kutl
Hak     0000-00-00 Kim yaptiysa dogru yapmis. Bu koltuk sevdalilarin kendini begenmis tavrindan bıktık artik
GALERİLER
Advert