Olmayan Ergi yöntemi ile Gülenci Akademisyeni Korumak Ahmaklığı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Olmayan Ergi yöntemi ile Gülenci Akademisyeni Korumak Ahmaklığı
23.01.2018 10:19:32

 

Olmayan Ergi yöntemi ile Gülenci Akademisyeni Korumak Ahmaklığı

Bu yöntemin Fransızcası "demonstration par l'absurde"dür. Yanlış olan birşeyi ispat etmek için onun doğru olduğunu varsayıp sonra da "Aaaa yanlışmış" sonucuna ulaşmaya denir..

Üniversite içinde Gülenci akademisyen ve maklube sever çete ile mücadele etmek ve bu kişilerin o kurumda sayısını tam olarak tespit etmek mümkündür.

Çok zor bir iş değildir.

Önce samimi niyet, sonra çalışma yönteminizi ortaya koyar. Evren kümeyi tüm personel olarak belirlersiniz ve bu kümeye çapraz sorular sorarak ve tümünün fikirlerini alarak bir genel çerçeve çıkartılır. Oluşturulacak bu alt küme sonrasında, emniyet ve istihbarat birimlerinin kayda girmiş isim listesiyle eşleştirilir... ve güncelleştirilir.

Objektif bir cemaatçi belirleme yöntemi budur. Siyasetçilere ağlaşan ve Rektörden aman dileyen akademisyen öncelikle listenin başına konarak, gereken yapılır.

Soruşturma komisyonunun niteliği: Soruşturma komisyonu üyeleri özel bir ekip olmalıdır.

Hukukçulardan oluşmalıdır.

Profesyonel bir ekip olmalıdır.

Yani yukarıda, basit ve yalın haliyle tariflediğim, bilimdışı bir yöntemle çalışırsanız burnunuz gömülü olarak kaldığı yerden, kafanız ise kumdan kalkmaz.

FETO İle mücadeleyi; cüzi bir skora indirgeyerek ve kantitatif olarak, Türkiye birincisi, üçüncüsü vb. olduğunuzu iddia eder ve söyleminize yansıtırsanız; kualatatif bilim, sizin göreceli Türkiye üçüncülüğünüzü de hem kualatatif hem de kuanataif olarak elinizden alır.

Kualatatif bilim; bu avam iş tutuş  ve yöntem içinde olanların bile, aslında birer kripto cemaatçi olduğunu ispatlayacak donanımdadır. 

Eceli gelen Gülen cemaati  bilim duvarına çarpmış ve duvara pislemektedir.

Üniversitede temizlik önce sabunu baş' a götürmekle olur.. ayak takımından başlanacak temizlik işin abdestini bozar.

Bir FETÖ müridi sonuna kadar yalan söyler. Söyletilmesi üzerine eğitim aldırılmıştır. İftiraları kendisine hatırlatıldığında da yalan söyler. Mürit olmadan önce genelde dar gelirli ailelerin salak çocuklarından seçildikleri için salaklıklarının giderilmesi ve sonradan başlarına iş açmaması için bir eğitim almaları gerekir. Ama salak salaktır. Salaklıkları eninde sonunda ortaya çıkar.

Salakla mücadele; salağa yatılarak verilmeli. Salak önce yaptığı tüm salaklıkları ile deşifre edilmelidir. Şalak yalnız kalınca panikler. Doğum kontrol yöntemi olarak kullandıkları cemaat trolleri de Bir yere kadar iş görür. İki arada bir derede kalan cemaatçi  ürkekleşir, dalgınlaşır. Tedirgin yürüyüş şekli yüzüne de yansır. Kaçamak ve orantısız  bakışlarla etrafı süzer. Bakışlarından her şeyi anlamak mümkündür.

Yalanlarına kendisini inandırma  yöntemi ile; hatırlayabileceği sayıda yalanlar manzumesi kurar ki; ileride çelişkili bir durum yaratmasın. Önceden hazırlanmış metin üzerinden tekrar yöntemi kullanılır.

Potansiyel tehlike gördüğü kişilere  de, kendilerine ait aynı suçla itham eder ki; ön savunma için zemin oluşturacak kuluçka mevziler  bırakması kendisine tembih edilmiştir. Böylelikle kendisine gri bir alan yarattığını düşünür. 

Gri en sevdikleri renktir. Siyah çanta ile eskiden dolaşıyorlardı. Şimdi kendilerini gri ceketlerinden tanıyoruz.

FETÖ müritleri topluluğu çok korkaktır. Her mürit hain olduğunu bildiği için diğer müritlere sıkı sıkıya bağlı hisseder kendini. Çünkü onlarında kendisine hainlik yapıp satmasından korkar.

Bir öneri:

Bu şerefsiz Allahsız adamları sorgulamak için her vakaya ait bir  " davranışsal psikolog'  eşliğinde hazırlanmış soruların çapraz sorgu yöntemi uygulanılarak hakim nezaretinde sorulması gerekir.

Evet, konuş bakalım... İlave edeceğin bir şey var mı?

Evladım türü klasik hakimlerin üstesinden gelemeyecekleri bu durum ancak yargının bir psikolojik bilirkişi  desteği  alması ve FETÖ  mağduru kişilerle beraber  konuşarak  taktik - hukuk geliştirerek halledilebilecek  bir konudur bu. Bakın o zaman nasıl renkleri  siyahlaşacak ve işler aydınlanıp beyaza dönecek...

Göreceksiniz şahitler ve belgeler önünde kişiliği gelişmemiş bu ruh sağlığı bozuk kişiler bülbül gibi şakıyacaklardır.

Tahir Çakgüner

Tahir Çakgüner FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert