Omü fetö/pdy araştırma komisyonunda istifa depremi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Omü fetö/pdy araştırma komisyonunda istifa depremi!
05.01.2017 11:42:11

 

Omü fetö/pdy araştırma komisyonunda istifa depremi!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi FETÖ/PDY Araştırma Komisyonunda iki üyenin istifa ettiği öğrenildi.

Samsun Haber - Ondokuz Mayıs Üniversitesi FETÖ Araştırma Komisyonunda görevli olan Prof. Dr. Mustafa Bekir Selçuk ile Doç. Dr. Selim Eren komisyondaki görevlerinden istifa etti.

Ondokuz Mayıs Üniversite’nden konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, İstifaların sebebi hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

İstifa kervanına önemli bir ismin de katılacağı istifasını rektöre sunduğu ve rektörün istifasını onaylamasını beklediği öğrenildi. 

​Ondokuz Mayıs Üniversitesi fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Selma     0000-00-00 Sait Bilgiçin son bir haftadır YÖK başkanının peşinden neden bu kadar koştuğu, Ferit beyin yorumuyla dahada aydınlanmış oldu. İşin doğrusunu söylemek gerekirse bayram değil seyran değil durup dururken eniştem beni neden öptü demeden edemiyorum. Demekki enişte boşa öpmemiş bir bit Yeniği varmış. Vay be fani dünya sen nelere şahitlik ettin be. Insanin aklına gelmiyor değildi durup dururken bu adamlar neden istifa etsin, ardından da YÖK Başkanı gelsin. Daha neler görüp neler yaşayacağız bee...
Ferit     0000-00-00 Ondokuz Mayıs Üniversitesi sözde "FETÖ" Araştırma Komisyonunda görevli olan Prof. Dr. Mustafa Bekir Selçuk ile Doç. Dr. Selim Eren komisyondaki görevlerinden istifa etmelerinin sebebi Sait Bilgicin önceki dönem Rektör adayı olduğu zaman cemaate yakın olması ve hatta o zamanlar sözde "OMU Tıp Fakültesi imamının" Bilgiç olduğu gerçeğine ulaşmış olmaları ve Sait Bilgiç'in komisyon üyelerine bunun açığa çıkmaması için baskı yaptığının ve zor durumda kalan üyelerin istifa etmek zorunda kaldığı.
GALERİLER
Advert
Advert