OMÜ’de Ferit Bernay Dönemi Yeniden Mi Hortlatılıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ’de Ferit Bernay Dönemi Yeniden Mi Hortlatılıyor!
28.11.2017 10:43:47

 

OMÜ’de Ferit Bernay Dönemi Yeniden Mi Hortlatılıyor!

Bernay, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Pediatri Üroloji Derneği iş birliği ile düzenlenen "Çocuk Ürolojisi Genitoüriner Cerrahi Kursu"na konuşmacı olarak katıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde 8 yıl boyunca başörtüsü zulmü gerçekleştiren eski rektör Ferit Bernay, yeniden gelmeye başladı.

Çocuk Ürolojisi Genitoüriner Cerrahi Kursunda konuşan Ferit Bernay’ın haberinin Bernay döneminde en fazla mağduru olan ve zulüm yaşayan şimdiki yönetim tarafından OMÜ’nün resmi internet sitesinde manşete taşınması tepkilere sebep oldu.

"Çocuk Ürolojisi Genitoüriner Cerrahi Kursu"na eğitmen olarak; Doç. Dr. Ünal Bıçakcı (Samsun), Prof. Dr. Şaban Sarıkaya (Samsun), Prof. Dr. Ferit Bernay (Samsun), Prof. Dr. Ender Arıtürk (Samsun), Prof. Dr. Cüneyt Günşar (Manisa), Doç. Dr. Ayşe Karaman (Ankara), Prof. Dr. Kerem Özel (İstanbul), Prof. Dr. Murat Alkan (Ankara) ve Doç. Dr. Arzu Şencan (Manisa) katıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ferit Bernay başörtüsü zulmü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kl     2017-11-29 OMÜ'nün mevcut yönetiminin Ferit bernay ve ekibiyle sorunu olmadığı, daha önceki birçok resimde de gösterilmişti. Eee ferit bernay ve ekibi olmasaydı, mevcut yönetim, yönetime gelebilir miydi? diyet borcu başka bir şey....birileri cefasını yaşar birileri sefasını bu dünya böyle, ya obür dünya!!!
GALERİLER
Advert