OMÜ’de Koç Spor Fest Hazırlıkları Başladı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ’de Koç Spor Fest Hazırlıkları Başladı!
12.01.2019 08:55:51

 

OMÜ’de Koç Spor Fest Hazırlıkları Başladı!

19 Mayıs 1919’un 100. yılı etkinlikleri kapsamında 10-17 Mayıs 2019 tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) gerçekleştirilecek olan 16. Koç Spor Fest Üniversite Oyunları (Koç Spor Fest) Spor Koordinasyon Sunumu Toplantısı, OMÜ’de yapıldı.

OMÜ Senato Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü,  Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sefer Arlı, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çayıroğlu, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer ile beraberindeki heyet, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İpekdal, Samsun Sağlık İl Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Alaiddin Domaç ve Koç Holding yetkilileri katıldı.

Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü’nün başkanlık yaptığı toplantıda, organizasyon etkinlik takvimi, branş türleri ve aşamaları, barınma, güvenlik tedbirleri, sağlık önlemleri konuları gündeme alınarak karşılıklı görüş ve öneriler bildirildi ve organizasyonun yol haritası netleştirilmeye çalışıldı.

Daha sonrasında ise Koç Holding yetkililerince “Spor Koordinasyon Sunumu” yapılarak, organizasyonun spor faaliyetleri dışında, müzik ve eğlence gibi sosyal etkinliklerin detayları paylaşıldı.

Toplantının ardından Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü ve beraberindeki heyet, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında toplantının genel değerlendirmesi yapılarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

OMÜ Koç Spor Fest Üniversite Oyunları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER