OMÜ’de Yeşil Üniversite Semineri!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ’de Yeşil Üniversite Semineri!
12.01.2018 08:40:44

 

OMÜ’de Yeşil Üniversite Semineri!

OMÜ’de Bilim İnsanı Destekleme Programı kapsamında Yeşil Üniversite semineri düzenlendi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü “Greenmetric University-Yeşil Üniversite” kapsamında Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi Ziraat ve Biyosistem Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek’i misafir etti.

Prof. Dr. Yüksel Ardalı’nın “Bilim İnsanı Destekleme Programı” çerçevesinde davet ettiği Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek, Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda "Evsel Atıksu Arıtma Tesislerinden Biyolojik Olarak Parçalanabilir ve Kullanılabilir Çözünmüş Organik Azotun Giderimi" adlı bir seminer verdi.

Yrd. Doç. Dr. Şimşek seminer öncesi katılım sağlayan akademisyenlere ve öğrencilere özellikle ziraat alanında güçlü olan Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesini tanıtarak çevre ve ziraat alanında iki üniversite arasında bilimsel iş birliği yapılabileceğini ifade etti. Akademisyenleri üniversiteye davet eden Şimşek, çalışmalara öğretim üyelerinin ileriki tarihlerde proje bazında devam edebileceğini de söyledi.

Seminerin ardından Prof. Dr. Yüksel Ardalı, Yrd. Doç. Dr. Halis Şimşek’e fidan sertifikası takdim ederek üniversite adına teşekkürlerini ifade etti.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Greenmetric University Yeşil Üniversite
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert