Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ladik Akdağ Kış Sporları Merkezi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ladik Akdağ Kış Sporları Merkezi
26.01.2018 10:37:40

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ladik Akdağ Kış Sporları Merkezi

Ladik Akdağ'da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kış Sporları Merkezi, OMÜ personeli ve diğer kamu kurumlarının personeline sunduğu fiyatta herhangi bir artış yapmadan hizmet vermeye devam ediyor.

Yıl boyunca açık olan tesis yoğun kar yağışının olduğu kış aylarında tam kapasite hizmet veriyor.

TÜM KAMU PERSONELİ FAYDALANIYOR

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesinin eğitim programı dâhilindeki kayak eğitimine uygulama alanı olarak katkıda bulunmak amacıyla açılan tesis, aynı zamanda OMÜ başta olmak üzere diğer kamu kurumlarının personeline de; aileleriyle birlikte, beyaz bir sonsuzluk içinde, dağın zirvesinde, bulutlara dokunarak keyifli zaman geçirebileceği sıcak bir ortam sunuyor.

ŞEHRİN YANI BAŞINDA BİR KAYAK MERKEZİ

Şehrin hemen yanı başında bulunan turizm merkezine ulaşım oldukça kolay. Yaklaşık iki saatlik bir yolculukla ulaşılan tesisler, Ladik ilçesine sadece 6 km mesafede yer alıyor. Samsun'a 75 km uzaklıkta bulunan 1500 rakımlı Akdağ Spor ve Kayak Merkezi'nde Büyükşehir Belediyesine ait yaklaşık 1360 m uzunluğunda telesiyej hizmet veriyor.

ODA FİYATLARI DEĞİŞMEDİ

Genellikle günübirlik ziyaretlerin yoğun olduğu Akdağ’da gecelemek isteyenler için Merkez'in konaklama ücreti OMÜ personel ve öğrencileri için gecelik 70 TL. Üç kişilik aile odaları ise gecelik 180 TL. Diğer kamu personeli için de 2 kişilik odalarda kişi başı 80, aile odaları ise 210 TL (3 kişi). Fiyatlara kahvaltı dâhil.

Kışın ve karın tadını çıkarmak isteyen ziyaretçilerin, herhangi bir sıkıntı yaşamaması için önceden rezervasyon yaptırması gerekiyor.

OMÜ Ladik Samsun Akdağ Spor ve Kayak Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER