Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu’ndan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu’ndan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek
09.02.2018 12:23:10

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu’ndan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.

İşte o açıklama;

Ülkemizin Suriye sınır bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG/DAEŞ’ten oluşan terör öbeklerini konuşlandırmak suretiyle ülkemizi terörize etmeye çalışanlara ve toprak bütünlüğümüze yönelik mütecaviz faaliyetlere girişenlere karşı Türk Silahlı Kuvvetleri 20 Ocak 2018 tarihinde “Zeytin Dalı Harekâtı”nı başlatmıştır.

Türkiye, terörist grupların ve destekçilerinin hem sınırlarımızın güvenliğini ve vatanımızı tehdit etmesini hem de bölge halkına zulüm uygulamasını asla kabul etmez.

Harekât süresince milletimizin huzuru, güvenliği, geleceği ve Devletimizin bekası için canlarını hiçe sayarak şehadete koşan askerlerimizi Türk Milleti bağrına basmaktadır. Bu vesile ile hakları asla ödenemeyecek olan gazi askerlerimize şifa, şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet ve şehitlerimizin aileleri ile milletimize de baş sağlığı dileriz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu olarak Türkiye’nin uluslararası hukuktan kaynaklanan meşru savunma hakkının, millî iradenin, insani ve vicdani sorumluluğun vücut bulmuş hâli olan “Zeytin Dalı Harekâtı”nı ve bu kapsamda gerçekleştirilen operasyonları sonuna kadar destekliyoruz. 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Senatosu Zeytin Dalı Harekâtı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert