Advert
Online Sigorta Brokerlik Hizmeti ile Tüm Seçenekler Aynı Ekranda
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Online Sigorta Brokerlik Hizmeti ile Tüm Seçenekler Aynı Ekranda
28.09.2017 18:12:38

 

Online Sigorta Brokerlik Hizmeti ile Tüm Seçenekler Aynı Ekranda

Tüketicilerin sahip olduğu araçları, evleri, araçları kısaca tüm eşyalarını koruma altına almak için tercih ettikleri yöntemlerin başında sigortalamak geliyor. Sigorta, oluşabilecek zararı engelleyemese de, zarar sonrası maddi kayıpları en aza indirmek için büyük bir avantaj sağlıyor.

Online sigorta brokerliği sayesinde sigorta şirketlerinin tüm ürünlerine aynı anda erişim sağlanarak süreç net ve hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor. Poliçe sahipleri için hızlı olmasının yanında güvenli de olan online sigorta brokerliği, sigorta şirketine ait tüm ürünlerin anlık olarak görüntülenebilmesine olanak tanıdığı için müşteriler, kendi ihtiyaçlarına en uygun ürünü satın aldıklarından emin olabiliyor. Bu anlamda Koalay.com, sektöründe fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren tek platform.

Online Sigorta brokerliği ile günümüzde sigorta şirketlerinin kapısını tek tek çalmaya gerek kalmıyor. Mobil telefonlar üzerinden yapılan poliçe satın alma işlemleri Türk sigorta sektöründe önemli bir gelişme gösteriyor. Online satın alma konusunda güven sorununu da ortadan kaldıran Kolay.com; Trafik sigortası, kasko sigortası ve DASK poliçesi satın almak isteyenler için online brokerlik hizmetini sunuyor.

Online Sigorta Brokerliği ile Poliçeler Nasıl Uygun Fiyatlı Oluyor?

Geleneksel yöntemlerde birçok sayıda temsilciye aynı anda servis sağlanması gerekiyor. Oysa online sigorta brokerliği sayesinde sigorta şirketlerinin pazarlama ve servis sağlama hizmetlerine ayıracağı maliyet azalıyor ve ürün fiyatlarının düşürülmesi mümkün olabiliyor. Bu sayede sigorta şirketleri online ortamda daha rekabetçi bir konumda olabiliyor. Sektördeki rekabet ortamı sayesinde poliçe fiyatlarında yükseliş gözlenmiyor.
Koalay.com’dan Yeni Kasko Kişiselleştirme Özelliği

Kuruluşundan günümüze kadar müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni teknolojiler geliştiren Koalay.com, müşterilerine farklı imkanlar sunmaya devam ediyor. Koalay üzerinden basit ve kolay adımlarla kasko poliçesi satın alabilen araç sahipleri, artık kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini Koalay.com üzerinden oluşturabiliyor. Böylece Koalay.com müşterileri, ihtiyaçları olmayan kasko teminatları için ödeme yapmadan, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun kasko poliçesine kasko kişiselleştirme özelliği ile sahip olabiliyor.

Bir online sigorta brokeri olarak, sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetlerini yürüten Koalay.com, bu alanda uzun yıllara dayanan bir uluslararası deneyimden gelen ciddi bir uzmanlığa sahip.

Eğer aracınızın sigortası yoksa veya yenileme zamanı geldiyse, kaza sonrası aracınızda oluşabilecek hasarları gidermek için bir kasko sigortası edinmenizde ve zorunlu olan trafik sigortanızı yaptırmanızda fayda var. Kolay adımlarla bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini sunan Koalay’dan hemen bir kasko poliçesi satın alarak, kaza sonrası aracınızda oluşabilecek tüm zararları teminat altına alabilirsiniz.

Online Sigorta Brokerliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert