Ordu Sağlık İl Müdürlüğünde Devir Teslim, Mustafa Kasapoğlu görevi devraldı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ordu Sağlık İl Müdürlüğünde Devir Teslim, Mustafa Kasapoğlu görevi devraldı!
06.08.2019 08:41:15

 

Ordu Sağlık İl Müdürlüğünde Devir Teslim, Mustafa Kasapoğlu görevi devraldı!

Sağlık Bakanlığı tarafından Ordu Sağlık İl Müdürü olarak atanan Dr. Mustafa Kasapoğlu görevi Dr. Ergün Yanmaz’dan devraldı.

Ordu İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Ergün Yanmaz, devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade ederek, Dr. Mustafa Kasapoğlu’na yeni görevi için başarı temennilerinde bulundu.

Dr. Ergün Yanmaz, “1 Yılı aşkın bir süredir Ordu’da Sağlık alanında güzel çalışmalara imza attık. Devletimizin büyük desteği ile birçok problemi yerinde çözdük. İnşallah Yeni Müdürümüzde, devam eden projeleri tamamlayarak, Ordu’da sağlık alanındaki çalışmaları daha ileri seviyeye getirecektir” dedi.

Göreve yeni atanan Dr. Mustafa Kasapoğlu ise sağlıkta dönüşüm süreci ile önemli bir noktaya gelen sağlık hizmetlerinin bundan sonra da ilde artarak devam etmesi için çalışmak üzere görevi devraldıklarını ifade etti.

Dr. Kasapoğlu, Dr. Ergün Yanmaz’a şimdiye kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Devir teslim töreninin sonunda kurum personeliyle hatıra fotoğrafı çekildi.

Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert