Osman aşkın bak, erdoğan'ın serumunu tutan adam!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Osman aşkın bak, erdoğan'ın serumunu tutan adam!
21.07.2017 10:19:45

 

Osman aşkın bak, erdoğan'ın serumunu tutan adam!

Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Köşesinde kabine değişikliklerini değerlendiren Abdülkadir Selvi, Osman Aşkın Bak'ın Recep Tayyip Erdoğan'a bağlılığını anlattı

Osman Aşkın Bak, Erdoğan'ın serumunu tutan adam!

Başbakan Binali Yıldırım'ın Bakanlar Kurulu üyelerinin adını açıklamasının ardından, yeni bakanların kim oldukları, geçmişleri ve siyasi birikimi merak konusu oldu. Hürriyet yazarlarından Abdülkadir Selvi yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın bilinmeyen Recep Tayyip Erdoğan anısını anlattı.

İşte yazının o bölümü:

O KİŞİ ŞİMDİ BAKAN

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Akif Çağatay Kılıç ayrılırken, sporun içinden gelen NATO-Parlamenterler Asamblesi Türk Grubu Başkanlığı ile diplomasi birikimine sahip bir isim olan Osman Aşkın Bak kabineye girdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu zamanında SSK’lı olduğu için yaralı olduğu halde hastaneye alınmadığını anlatır ya o olayın en yakın tanığı Osman Aşkın Bak’tır. Erdoğan, 90’lı yıllarda Kargasekmez’de bir trafik kazası geçiriyor. Devamını Erdoğan’dan dinleyelim.

“Bizi hemen önce Düzce’ye getirdiler, Düzce’de bizi almadılar. Ambulans yok ambulans. Bizi bir minibüsün içine koydular, sanki eşya koyar gibi. Yaralı arkadaşlarımızdan bir tanesi bizim serumları tutuyor. Hemşire de vermediler. Ve biz o halimizle Bolu’ya gittik. Devlet hastanesinde sorulan soru şu! Bunlar memur mu, sigortalı mı? Dediler ‘Alamayız, SSK Hastanesine götüreceksiniz’. Ordan da SSK hastanesine götürdüler.”

Erdoğan’ın başında serum şişesini tutan kişi bugün bakan olan Osman Aşkın Bak. Hayatı boyunca “Reis”ten ayrılmayan bir isim.

Osman Aşkın Bak Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert