Osman Genç, Biz Birlikte Canik’iz, Birlikte Türkiye’yiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Osman Genç, Biz Birlikte Canik’iz, Birlikte Türkiye’yiz
21.12.2016 09:11:55

 

Osman Genç, Biz Birlikte Canik’iz, Birlikte Türkiye’yiz

Halk Günlerine devam eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Biz bu ülke ve bu şehre aşığız. Bütün engellemelere rağmen Türkiye'miz yükselişini sürdürüyor, dev projeler tek tek açılıyor. İstedikleri kadar terör estirsinler bu milleti bölemeyecekler. Biz birlikte Canik’iz, birlikte Türkiye’yiz" dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, her Salı günü Halk Günlerine devam ediyor. Halk Günlerinde ilgili birim müdürlerinin de katılımıyla Canik halkı ile buluşan Başkan Genç, vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, sorunlara anında çözüm üretiyor. Bugüne kadar binlerce vatandaşla yüz yüze görüşen Başkan Osman Genç, katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyecilik anlayışını ilke edindiklerini belirtti. Türkiye'nin dev projelere imza attığına da dikkat çeken Başkan Genç, "İstedikleri kadar terör estirsinler bu ülkeyi, bu milleti bölemeyecekler. Türkiye yükselişini sürdürecek. Biz milletimizle birlikte Canik’iz, birlikte Türkiye’yiz" dedi.

'BİRLİKTE YÖNETİM'

Şeffaf belediyecilik anlayışı gereği belediyenin kapılarını vatandaşlara her zaman açık tuttuklarını vurgulayan Başkan Genç, "Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Canik'i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Canik'i Caniklilerle birlikte yönetmek amacında ve kararlılığındayız. Vatandaşın derdi bizim derdimizdir. Halk gününde görüştüğüm her vatandaşın derdine derman olmaya, sorunlarını, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz. Bu güne kadar bu uygulamanın çok faydasını gördük, yüzlerce insanımızı burada ağırladık, kendilerini dinledik" diye konuştu.

'İLÇENİN BÜTÜNÜNÜ KUÇAKLIYORUZ'

Yaptıkları hizmetlerle ilçenin bütününü kucakladıklarını belirten Genç, "Tek başına hizmet üretmek yetmiyor, üretilen hizmetleri sosyal faydaya dönüştürmek, üretilen hizmetlerle insanımızın ufkunu açmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki şehirler dinamik mekanlardır ve değişimin dışında kalamazlar. Biz de Canik Belediyesi olarak sürekli değişim ve gelişim gayretindeyiz. Ancak bu gelişim ve değişimi yaparken ilçemizde yaşayan insanlarımızın isteklerini, sıkıntılarını, önerilerini arka plana atamayız. Bu bakımdan düzenlediğimiz Halk Günü'nü çok önemsiyoruz" diye konuştu.

'BU ŞEHRE VE ÜLKEYE AŞIĞIZ'

"Biz bu ülke ve bu şehre aşığız" diyen Başkan Genç, "Biz yerelde şehrimizin ve ülkemizin gelişimi için çalışırken, Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz de bütün hainliklere rağmen dev projeleri tek tek açıyor. Son olarak Avrasya Tüneli ile dünya çapındaki eser zincirimize bir yenisini daha eklemiş olduk. Dünyadaki bu yarışta ülke olarak biz de varız. İnşallah önümüzdeki yıl içinde Kanal İstanbul'un temeli atılmış olacak. Üçüncü havalimanı da 26 Şubat 2018'de açılacak. İstedikleri kadar terör estirsinler, Türkiye'nin yükselişini durduramayacaklar, bu ülkeyi ve milleti bölemeyecekler. Biz hep birlikte Canik ve Türkiye'yiz" ifadelerini kullandı.

Canik Osman Genç Halk Günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert