Osman Yılmaz: Türkiye’nin güven ve istikrarı için 'evet'
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Osman Yılmaz: Türkiye’nin güven ve istikrarı için 'evet'
11.04.2017 11:35:42

 

Osman Yılmaz: Türkiye’nin güven ve istikrarı için 'evet'

16 Nisan da Türkiye'nin tarihi bir referanduma imza atacağını belirterek; ‘Ülkemizin güven ve istikrara ihtiyacı olduğu bu dönem de referandum da 'evet' oyu kullanacağını söyledi.

ÇITAYI YÜKSELTMEK ZORUNDAYIZ

Samsun'un yetiştirdiği Ankara'daki genç işadamlarından Osman Yılmaz 16 Nisan referandumunda 'Evet' oyu kullanacağını söyledi. Türkiye'nin güven ve istikrara ihtiyacı olduğunu ve referandumda evet çıkması halinde ülkenin çıtasının daha da yukarı çıkacağını belirten Yılmaz; 'Ülkemiz son dönemde büyük badireler atlattı. Özellikle 15 Temmuz süreci ve sonrasında yaşananlar milletimizde büyük travmalar yaşanmasına sebep oldu. Şükürler olsun ki, hükümetimizin dik duruşu ve halkımızın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan güveniyle birlikte bu kötü süreci ülkemiz lehine çevirmesini bildik.' dedi.

15 TEMMUZ SONRASI TEK YÜREK OLDUK

Türkiye'nin 15 Temmuz sürecinden sonra çok daha güçlü bir ülke haline geldiğini sözlerine ekleyen Yılmaz;' Dört bir tarafımız dışarı da ve içeri de terör örgütleri başta olmak üzere düşmanlarımızla çevrili iken Türk halkı olarak büyük bir kenetlenme yaşadık. Bu birlikteliğimiz sayesinde tek yürek olduk. Şimdi ise bu duruşumuzu referandum da daha da yükseğe taşıyıp 'Evet' oylarıyla birlikte yeni Türkiye'nin adımlarını atmamız gerekiyor. Burada toplumun tüm katmanları bir olup Türkiye ve gelecek kuşaklar için hep birlikte güçlü bir 'Evet' demek boynumuzun borcu olmuştur.' diye konuştu.

İŞ DÜNYASI GÜVEN VE İSTİKRAR İSTER

Dünyanın her yerinde iş dünyasının güven ve istikrara yatırım yaptığını Türkiye'nin büyümesinin üretim ve istihdamdan geçtiğini ifade eden Yılmaz; 'İş adamı, tüccar, sanayici yatırım yaparken o ülkede ki güven ve istikrara bakar. Türkiye son 15 yılda yaptığı hamlelerle istikametini belirlemiş ve ekonomisi güçlü bir ülke haline gelmiştir. Biz işadamlarına düşen görev ise ülkemize kendi gücümüz nispetinde yatırım yaparak ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaktır. Referandumdan çıkacak sonuç bu anlamda Türkiye'nin bundan sonraki hedeflerine ulaşmasında büyük rol oynayacaktır.' diyerek sözlerini tamamladı.

Osman Yılmaz referandum Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert