Özel Güvenlikçiler Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof. Kılıç ile Görüştü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Özel Güvenlikçiler Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof. Kılıç ile Görüştü
31.12.2016 13:55:14

 

Özel Güvenlikçiler Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof. Kılıç ile Görüştü

​ÖZ-İŞ, Öz Savunma Ve Güvenlik İşçileri Sendikası Samsun Şube Başkanı Mustafa Öztürk Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç’ı makamında ziyaret ederek sorunlarını anlattı.

Öz Savunma Ve Güvenlik İşçileri Sendikası Samsun Şube Başkanı Mustafa Öztürk geçtiğimiz günlerde yaşadıkları sorunu yine Akasyam Haber aracılığı ile kamuoyuna anlatmıştı.

Hastane güvenlik personeli olarak çalışan arkadaşlarının yaşamış oldukları sorunları ve bazı alanlarda aynı güvenlik personeli görevini yapan diğer personel arkadaşların arasındaki adeta maaşlarında afaki bir farkın bulunmasını ve bu sorunu çözme tekliflerini dikkate aldı.

KILIÇ’IN DİKKATE ALMASINDAN MEMNUN OLDULAR

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç, kendilerini ziyarete gelen Öz Savunma Ve Güvenlik İşçileri Sendikası Samsun Şube Başkanı Mustafa Öztürk, yardımcısı Uğur Han, Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden Elif İnce, Fizik Tıp Rehabilitasyon Hastanesi’nden Mustafa Arslan, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nden Murat Çebi, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Süleyman Ergin katılımıyla ziyareti gerçekleştirdiler.

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç’ın kendilerini dinlemesi ve dikkate almasından oldukça mutlu olduklarını ve gerekli araştırmaların yapılması ve daha iyi çalışma ortamları sağlanması açısından özellikle ilgileneceğinin sözünü alan ziyaretçiler Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç’a teşekkürlerini ileterek ayrıldılar.

 

Haber: Gül Gülsüm GÜNDÜZ

Güvenlik İşçileri Sendikası Samsun Süleyman Sırrı Kılıç Samsun Kamu Hastaneleri Birliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert