Parasının değerini bilenler interneti bunun için kullanırlar. Bu siteye bayılacaksınız.
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Parasının değerini bilenler interneti bunun için kullanırlar. Bu siteye bayılacaksınız.
14.03.2019 15:45:07

 

Parasının değerini bilenler interneti bunun için kullanırlar. Bu siteye bayılacaksınız.

Özellikle son günlerde artan pahalılık da göz önünde bulundurulduğunda, cebimizdeki parayı daha hesaplı ve verimli bir şekilde harcamaya çalışıyoruz.

Yüksek fiyatlar nedeniyle ekonominin sadece tüketici değil üretici kesimi açısından da zorlu bir süreç başladı. Özellikle satışlarının düşmesini istemeyen zincir marketler, her zaman yaptıkları kampanyalarının bugünlerde daha da çok yapmaya başladılar.

Bu kampanyalardan haberdar olmak artık internet sayesinde mümkün. Peki bu nasıl olacak? Bugüne kadar bir firmanın yaptığı kampanyadan eş dost tavsiyesi ile haberdar olmak mümkündü. Ancak internetin artık iyiden iyiye yaygınlaşması sonrası tüm iş ve işlemlerimizi internet üzerine taşıdık. Her tüketici, her zaman belli başlı firmaların internet sitelerini gezme fırsatına sahip olsa da bu işlemin tüketicilere zaman kaybettireceği açıktır.

Kampanyalardan en hızlı şekilde bir tüketici olarak nasıl haberimiz olacak? Bu sorunun cevabını artık bir internet sitesi veriyor: turkce-brosurler.com

Türkçe broşürler internet sitemiz, günlük ve hatta kampanyaların yayınlanma süreleri de baz alındığında saatlik kampanyaları dahi farklı kategoriler bazında takip etmektedir.

Sitemizde zincir marketler ve Türkiye’nin büyük üreticilerinin neredeyse tamamına yakını firmanın yer aldığı sektör bazına kadar ayrılmıştır. Şimdi dilerseniz sitemize daha detaylı bir göz atalım.

kataloglar

Türkçe broşürler sitemizin ilk kısmında kullanıcılarımız tarafından yakın zamanlarda takip edilen ürün broşürlerinin yer aldığı görülmektedir. Bu broşürlerle ilgili detay almak ve broşürde yer alan kampanyaları daha iyi incelemek için broşüre tıklamanız yeterlidir.

Bu kategoride yer alan broşürlerden birine tıkladığınızda ise broşürün sahibi olan firmanın veri tabanımızdaki tüm kampanyalarına ilişkin bilgileri görebileceksiniz. Detaylı bilgilendirme sayfasından dilediğiniz broşür üzerine gelerek tıkladığınızda ise o broşürün tümünü ekranda görebilecek ve kampanyanın detaylarını kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Sayfamızın giriş kısmında en üstte çıkan popüler katalog, kupon ve indirimleri kullanarak ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken alışverişleri daha hesaplı bir şekilde yapabileceksiniz.

Sektörün en büyük oyuncuları: Satıcılar

Türkçe broşürler sayfamızın ikinci kısmında ise firma bazında arama yapma ve kampanyasını bulmak istediğiniz firmayı kolayca seçebileceğiniz bir menü yer almaktadır.

Bu kısımdan sitemiz üzerinde ilanı, broşürü veya indirim kuponu yer alan ve kampanyasını bulmak istediğiniz tüm firmalara ilişkin detayları dilediğiniz firmanın üstüne tıklayarak kolayca görebilirsiniz.

Bu sayede, sadece ürün bazlı kampanyaları veya son kampanyaları değil özel olarak aradığınız bir markanın indirimli bir ürününün olup olmadığını kontrol edebileceksiniz.

Firma bazında yaptığınız aramada karşınıza çıkan sonuç sayfasında ilgili firmaya ilişkin detaylı bilgilendirme ile karşılaşacaksınız. Buradan aradığınız firma hakkında bir ön bilgi edinebilirsiniz. Hafta boyunca çalışma gün ve saatlerinin yanı sıra ilgili firmanın satış politikası ve Türkiye’nin nerelerinde yoğun olarak yer aldığını görebilirsiniz. Bu sayede sitemizde yer alan ve herhangi bir bilgiye sahip olmadığınız firmalar hakkında da detaylı bilgi edinecek ve belki de eskiden aynı ürünü edindiğiniz şirket yerine artık daha ekonomik ve indirimli satış yapan bir şirket bulacaksınız.

Kategori bazlı ürün arama

Kategori bazlı ürün arama

Sitemizin kampanya arama noktasında kullanıcılarına sunmuş olduğu bir diğer menü ise sektörel olarak arama yapılabilen “Kategorilerine göre satıcılar” bölümüdür.

Yukarıda da görüldüğü üzere; Türkçe broşürler internet sitemizde toplamda 8 farklı sektöre ilişkin Türkiye’de düzenlenen kampanya ve indirimlere ilişkin bilgiler yer almaktadır. Detayına ulaşmak istediğiniz sektöre ilişkin kısma gelerek tıklarsanız bu sektörde yer alan tüm kampanyalara ulaşmış olacaksınız.

Lokasyon ve ürün bazlı arama

Türkçe broşürler sitemizin en son 2 kategorisinde ise kampanya bulmak istediğiniz ürünü doğrudan seçebileceğiniz “Ürünler” kategorisi ve yaşadığınız bölgedeki kampanyaları görebileceğiniz “Lokasyonlar” kısımları yer almaktadır.

Toplamda 19 farklı ürün kategorisi ve bu kategorilere dahil olmayan ürünlerin yer aldığı “Diğer” kategorisi ile Türkçe broşürler sayfamızda 20 farklı kategori için ürün araması yapabilme şansına sahip olacaksınız.

İhtiyaç duyduğunuz ürüne ilişkin tüm kampanyalara bu sekme altından kolayca erişebilirsiniz. Ürünlerin detaylarına geldiğinizde ise dilediğiniz ürünün yer aldığı firmalar arasından filtreleme ile arama yapabileceksiniz. Bu sayede, ilgilendiğiniz ürünün veri tabanımızda yer alan hangi firmalarda olup olmadığını da ayrı ayrı görebileceksiniz.

Bununla birlikte yine “Lokasyonlar” bölümünde de ülkemizin farklı büyükşehirlerine yönelik doğrudan ilgili şehirdeki kampanyalara ulaşabilir ve yaşadığınız yere yakın şehirdeki kampanyaları görebilirsiniz.

Şimdilik sadece en büyük 4 şehrimize ilişkin şehir ve bölge araması yapılabilen sitemizde yer alan kampanyaları veren firmaların büyük bir çoğunluğunun Türkiye genelinde üretim yapması ve herhangi bir kampanya düzenlediğinde bu kampanyayı tüm Türkiye’deki şubeleri açısından gerçekleştirmesi nedeniyle tüm şehirlerimiz bazında da en güncel kampanyaları kolay bir şekilde görebileceksiniz.

Parasının kıymetini bilenlere

turkce-brosurler.com, internet teknolojisinin ekonomik yaşamak isteyen ve parasının kıymetini bilen vatandaşlarımıza sunduğu bir kolaylık olarak yayın hayatına giriş yapmıştır.

Sitemiz üzerinden tüm ucuzlukları, indirimleri ve kampanyaları takip edebilir ve ihtiyaçlarınızı en uygun karşılayacağınız firmaları bulabilirsiniz.

Sitemizin en büyük özelliği tamamıyla kullanıcı dostu bir yapıda olmasıdır. Bu sayede dilediğiniz kampanyaya kolay bir şekilde erişebilir ve doğrudan bu kampanyanın detaylarının kampanya sahibi firma tarafından açıklanmış broşürünü görerek bilgilendirmeyi kaynağından edinmiş olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER