Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!
30.06.2020 13:58:56

 

Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!

Gün geçmiyor ki bir pislik daha çıkmasın karşımıza!

Esra ve Berat Albayrak çiftinin bir bebeği daha dünyaya gelmiş. Bunu duyunca İnsansanız babanın annenin siyasi kimliğini düşünmeden ne dersiniz; Gözleri aydın, hayırlı uğurlu olsun, Allah (cc.) Vatana Millete hayırlı evlat kul eylesin... vs. Değil mi?

Ama İnsan değilseniz, siyasete eşleri çocukları özne yapar burada yazmaya ar edeceğim her türlü iftirayı atar, hakareti edersiniz.

 

Siyasette sevdikleriniz de sevmedikleriniz olabilir. Bu çok normaldir. Herkes aynı şeyleri düşünmek zorunda değildir. Ancak siyasetle ahlaksızlık arasında ki farkı hepinizin bilmesi gerekir. Bilmezseniz bunun hesabını bu dünya da hukuk karşısında diğer dünyada Allah (cc.) karşısında verirsiniz.

 

Hamza Salih bebek Hoşgeldin! Süt kokulu güzel bebek gelir gelmez gördüğün bu çirkin şeyler seni korkutup nereye geldiğim ben deyip ürkütmesin. Maalesef pislikler hep klozetlerde olmuyor dışarı taşıyor. Yine de dünyanın tamamını kaplamıyor çok şükür bu pislikler. Allah’ın (cc.) izniyle de sen büyüyene kadar (büyüyünce seninle inşAllah) biz teyzelerin, amcaların, ablaların, ağbeylerin vs. bu insanlıktan nasibini almamış zavallıların her daim karşılarında duracağız korkma sen.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bülent ERTEKİN     0000-00-00 esraalbayrak/beratalbayrak çiftini Rabbimizin ihsan ettiği yavrularından dolayı tebrik ediyorum. Kadın annedir.. Annelik kutsaldır, bebekler masumdur. Dil uzatılamaz. İtibar suikastı ve haysiyet cellatlığı yapan şeytanlardan maalesef çokça var. Kime ve ne sebeple olursa olsun iftiraların hesabı sorulacak. Korkak ve alçaklıklarından, zehirlerini gizli ve maskeli hesaplardan yapıyorlar. Tek tek biliniyor devletimiz de biliyor, bilmesi gerekenler de...
GALERİLER