Prof. Dr. Metin Şenbil Akasyamhaber’i Mahkemeye vermeyecek mi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Prof. Dr. Metin Şenbil Akasyamhaber’i Mahkemeye vermeyecek mi!
26.06.2018 12:51:44

 

Prof. Dr. Metin Şenbil Akasyamhaber’i Mahkemeye vermeyecek mi!

Hakkında yaptığımız haberlerden dolayı düzletme metni gönderen Gazi Üniversitesi öğretim görevlisi Metin Şenbil, tekzip metnini yayınlamamamıza rağmen herhangi bir hukuki süreci başlatmadı.

Haberlerimizi kişilik haklarına saldırı olarak kabul eden Şenbil, “şikayetlerimi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yapmış olduğum başvuru ile adli zemine taşımış bulunuyorum” demiş olmasına rağmen tarafımıza herhangi bir evrakın intikal etmemiş olması merak uyandırdı.

Düzeltme metninde hiçbir ikna edici açıklama yapamayan Şenbil’e şu soruları sormuştuk;

Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Metin Şenbil, Rektör Büyükberber döneminde, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ortak yapılan Cemaat projesi Ankara Ulaşım Ana Planı 2038 projesi karşılığında akademik kadro açıldığı iddialarına dair bir işlem başlatılmış mıdır?

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için 31 Temmuz 2014 tarihinde 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 Sayılı DMK 48. maddesi hükümleri dâhilinde ilan edilen tek öğretim üyesi kadrosunun isme özel olarak açıldığı ve bu ismin Büyükberber’in iş ortağı olduğu iddiaları doğru mudur?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin, şehirdeki bazı cadde ve bulvarlarda otoparkı ücretli hale getirmek için başlattığı parkomat uygulamasına karşı dava açıldı. CHP Şahinbey Belediye Meclis üyesi Uğur Kalkan ve Av. Mesut Karavelioğlu'nun parkomatların iptali için açtığı davada mahkeme, nazım ve uygulama imar planları, bölgenin otopark ihtiyacı, trafik güvenliği, şehircilik ilkesi ve kamu yararı olup olmadığının tespiti amacıyla bilirkişi atanmasına karar verdi. Gazi Üniversitesi'nden Metin Şenbil hakkında yetersiz bilirkişi raporu yazmaktan dolayı bir şikâyet veya mahkeme ara kararı var mı?

"Önce Kamil Koç vardı" isimli bir seyahat acentesi adına yazdığınız kitap dışında bir akademik kitabınız  var mıdır?

Karşınızda oturan bu adam kimdir?

Gazi Üniversitesi Metin Şenbil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nurettin     0000-00-00 Cemaatci bir sıçrar iki sıçrar......
mehmet     0000-00-00 Mahkemeye verirse cemaatci olduğu ortaya çıkar.
Volkan     0000-00-00 veremez
GALERİLER
Advert