Advert
Rektör Bilgiç’in “Açık Kapı Günü”ne Vali Sürprizi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Rektör Bilgiç’in  “Açık Kapı Günü”ne Vali Sürprizi
12.04.2017 12:02:44

 

Rektör Bilgiç’in “Açık Kapı Günü”ne Vali Sürprizi

​Samsun Haber - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’in her Salı düzenlediği “Açık Kapı Günü ”ne Samsun Valisi İbrahim Şahin sürpriz bir şekilde katılım sağladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ikinci Devlet Üniversitesi istemesine rağmen OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’in ikinci devlet üniversitesini gerekli görmediğini açıklamasına denk gelen sürpriz ziyarette bu mevzunun görüşüp görüşülmediği merak ediliyor.

 “Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın”

Samsun Valisi İbrahim Şahin akademisyenlere hitaben yaptığı konuşmada “Samsun ve ülke için güzel fikirleriniz var ise bunları mutlaka bize ulaştırın. Her zaman iki akıl bir akıldan üstündür. Fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.” dedi.

 “Başarı Bir Ekip İşidir”

Rektör Bilgiç ise bu güzel sürprizden duyduğu memnuniyeti dile getirerek  “ Son derece verimli çalışmalarla, üniversitemizi daha çok tercih edilen üniversiteler arasında üst basamaklara taşıyacağız. Başarı bir ekip ve doğru iletişim işidir. İstişare ve uyum içerisinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz ve bu doğrultuda yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuşarak konuklarına teşekkür etti.

 

​Ondokuz Mayıs Üniversitesi İbrahim Şahin Sait Bilgiç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert