RENKLİ GECELERE KİŞİ BAŞI BİN AVRO GEZİ
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
RENKLİ GECELERE KİŞİ BAŞI BİN AVRO GEZİ
10.10.2013 09:53:33

 

RENKLİ GECELERE KİŞİ BAŞI BİN AVRO GEZİ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) oda yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri birlikte 24-27 Ekim tarihleri arasında Hollanda'nın Amsterdam şehrine 3 günlük bir iş gezisi düzenleyecek. Kişi başı bin euro ücret belirlenen seyahat ile ilgili düzenlenen ihalede usulsüzlük yapıldığı iddia edildi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) Başkanlığı ve oda yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri 24-27 Ekim tarihleri arasında Hollanda'nın gece hayatı ile ünlü Amsterdam kentine 3 günlük bir iş gezisi düzenleyecek.

STSO kişi başı seyahat ücret maliyetini bin euro olarak belirleyerek geçtiğimiz günlerde söz konusu seyehat ile ilgili ihale düzenledi. İddiaya göre düzenlenen ihaleye merkezi İstanbul bulunan ve STSO meclis üyesinin sahibi olduğu bir tur şirketi dahil edilerek ihalede fiyatının üst fiyatlara çekilere usulsüz yapıldığı iddia edildi.  
 
Öte yandan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen STSO meclis toplantısında STSO Meclis Üyesi Koray Uludoğan, söz konusu seyahat ile ilgili olarak bir kişi maliyetinin bin euro olduğunu belirterek, maliyetin neden pahalı olduğu konusunda bilgilendirme yapılmasını talep etmişti.

SAMSUNDAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER