Reza Zarrab Amerika’ya bilerek gitti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Reza Zarrab Amerika’ya bilerek gitti!
29.11.2017 12:48:34

 

Reza Zarrab Amerika’ya bilerek gitti!

Reza Zarrab Amerika’ya tutuklanacağını bile bile gitti!!

ABD'de ki Zarrab davasında, Jüri seçimlerinin ardından davanın başlaması bekleniyor.

“Zarrab Davası” olarak başlayan duruşma sürecinde, bence Reza Zarrab “sanık” olmayacak. Çünkü hakkında istenen toplamda 90 yıllık hapis cezasını göze almayıp “itirafçılığı” seçecek.

Peki Zarrab neyi itiraf edecek? ABD’ye gitmesi için Zarrabı kim ikna ettiyse onların istediklerini söyleyecek veya söylettirilecek.

Reza Zarrab Amerika’ya tutuklanacağını bile bile gitti. Yoksa bile bile lades olacak biri değil Zarrab!

Şimdi bakalım jürinin kararı ne olacak. Bu kararla Türkiye’yi ne gibi sıkıntılar bekliyor hep beraber göreceğiz.

Yere Düşen Sandalye:

Türkiye, Rusya ve İran liderlerinin katılımıyla Soçi'de gerçekleşen Suriye zirvesinin basın toplantısından sonra zirveden çok düşen sandalye konuşuldu!

Üç liderin basın toplantısının sonunda Rusya lideri Putin, yerinden kalkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına gelip elini sıktı. Erdoğan ayağı kalkarken sandalyesi halıya takıldığı için tam olarak ayağa kalkamayan Erdoğan’a yardım etmek isteyen Rus lider Putin, sol eliyle sandalyeyi yukarı kaldırıp geriye doğru çekerken Erdoğan’da aynı anda sandalyenin sol kolunu tutmuştu iki lider aynı anda bırakınca sandalyede  yere düştü.

Yalnız sağ kameraya değil sol üst kameraya da bakmak lazım kamera açılarına iyice bakıldığı zaman bir kasıt olmadığı çok net anlaşılmaktadır.

Ancak bunu bile bile olayı farklı noktalara çekmek isteyenlere diyeceğim o ki avcunuzu yalarsınız.

Haydi Kılıçdaroğlu Hodri Meydana:

Her zaman söylerim kişi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Aksi halde iftiracı olur gidersiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun kendisi ile ilgili iddialarına sert bir cevap verdi.

Erdoğan, "İftiraları ardı ardına sıraladı. Neymiş efendim çocuklarım, kardeşim, eniştem, dünürüm, eski özel müdürüm. Yurtdışına milyonlarca dolar para göndermiş.

Daha önce de benim 3 milyar dolar param olduğunu iddia etmişti. Ben buradan ismini anmaya tenezzül etmediğim bu zata soruyorum.

Öne sürdüğün iddiaların belgesi var mı? Varsa çıkart milletin önüne. Ben hemen gereğini yapayım. Tüm milletime sesleniyorum. Yoksa çık iftira ettiğini söyle.

Aksi takdirde iftiracı konumuna düşeceksin. Şimdi ben buradan bir şey söylüyorum. Tayyip Erdoğan’ın yurtdışında bir kuruş parası varsa herhangi bir bankada, çıksın bunu ispat etsin. İspat ettiği anda Cumhurbaşkanlığı makamında bir dakika durmayacağımın taahhüdünü veriyorum.

Bunu ispat edemeyen Kemal acaba o makamında duracak mı? O da bunun bana taahhüdünü versin" diye cevap verdi

Bakalım Kılıçdaroğlu ne yapacak inanın ben çok merak ediyorum. İddiasını ispatlaya bilecek mi yoksa gene çark mı edecek.

ABD Artık YPG'ye Silah Vermeyecekmiş:

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump telefonda görüşmesine ilişkin açıklamalarda bulunarak ‘’Sayın Trump da net bir şekilde talimat verdiğini bundan sonra YPG'ye silah verilmeyeceğini esasen bu saçmalığa daha önceden son verilmesi gerektiğini net bir şekilde söylemiştir. ‘’

ABD Başkanı Trump kesin talimat vermiş artık YPG’ye silah verilmeyecekmiş. Lütufta bulunmuş sanki, yav arkadaş yüzlerce tır silah verdiniz hem de ordu kuracak kadar ihtiyaçları kalmadı ki silah veresiniz. Ben inanmıyorum ABD’ye silah vermez para verir, asker verir verirde verir. Türkiye’nin aleyhinde olan her şeyi yapar bu ABD !

Taşeronlara Verilen Kadro Sözü:

1 Kasım seçimlerinde Ak Partinin en büyük seçim vaatleri arasında olan kadro sözü halen gerçekleşmiş değildir.

Yaklaşık 760 bin taşerona bu kadrolar hemen verilmeli, verilmeli ki hem verilen vaat tutulmuş olsun hem de 2019 seçimlerine iyi bir yatırım olmuş olsun.

Kalın sağlıcakla.

Ahmet  Öztürk

Araştırmacı - Yazar

1453ahmetozturk@gmail.com

Ahmet Öztürk Reza Zarrab Amerika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2017-11-29 ROK benzeri yazar, o kadar ileri görüşlüydün aynı veya benzer iddialarda bulunduğun zarrabla ilgili diğer yazılarının linkini ver de sana inanalım.Ya da amerikaya verdiğimiz notalarla ilgili bir yazı yaz :)
GALERİLER
Advert