Rize İl Emniyet Müdürünü vuran polisin ilk ifadesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Rize İl Emniyet Müdürünü vuran polisin ilk ifadesi
14.12.2018 11:51:14

 

Rize İl Emniyet Müdürünü vuran polisin ilk ifadesi

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi makamında öldüren trafik polisi İsmail Hakkı Sarıcaoğlu, ilk ifadesinde "Pişman olsam ne değişecek? Bu yaşananları nasıl değiştireceğim ki?" dediği ortaya çıktı.

Rize Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sulh Ceza Hakimliği'nde 6 saat süreyle ifade veren Sarıcaoğlu, meslektaşlarına ilk verdiği ifadeleri tekrarladı. Sarıcaoğlu, "Ben ne yaptığımı, neden yaptığımı bilmiyorum. Nasıl yaptım ben bunu?" dedi.

Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin il merkezine tayin isteğine olumsuz yanıt verdiğini kaydeden Sarıcaoğlu, "Silahımı ve cep telefonumu özel kaleme bırakarak, makama alındım. Görüşmede müdürümüz ve personel şube müdürümüz vardı. Ben il merkezine gelmek istediğimi belirttim. Müdürümüz şu an bunun mümkün olamayacağını anlattı. Görüşmemiz kısa sürdü. Müdürümün bana bir hakareti veya kötü sözü olmadı. Herhangi bir küfür ya da aşağılayıcı tavrı da olmadı. Görüşmeden sonra makamdan çıktım. Silahımı ve telefonumu aldım. Ondan sonra yaşadıklarım bir hayal gibiydi. Dışarı çıktıktan sonrasını hatırlamıyorum. Neden yaptığımı da hatırlamıyorum. Her şey bir hayal gibi" ifadelerini kullandı.

Sarıcaoğlu, pişman olup olmadığı yönünde kendisine yöneltilen soruya, "Pişman olsam ne değişecek? Bu yaşananları nasıl değiştireceğim ki? Ben olaya dair hiçbir şey hatırlamıyorum" diye konuştu.

Altuğ Verdi’ Rize Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Sarıcaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Polis     2018-12-15 Böyle birşey bekleniyordu zaten polisler çok yıprandı çookkkk! görmezden gelindi sürekli
GALERİLER