​Saadet Partisi Samsun Belediye Başkan adayı Salih Şen; Samsun’un eksiklerini biliyoruz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Saadet Partisi Samsun Belediye Başkan adayı Salih Şen; Samsun’un eksiklerini biliyoruz!
22.03.2019 13:19:21

 

​Saadet Partisi Samsun Belediye Başkan adayı Salih Şen; Samsun’un eksiklerini biliyoruz!

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen, Samsunun en büyük probleminin sporda, siyasette, eğitimde sahipsizlik ve vizyonsuzluk olduğunu söyledi.

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen, seçim çalışmalarına doğup büyüdüğü ilçe olan Çarşamba’da esnaf ziyaretleriyle devam etti.

Seçimlere dokuz gün kaldığını belirterek konuşmasına başlayan Salih Şen, Çarşamba’nın sıkıntılarını bildiğini ve bu sorunların giderilmesi için Çarşambalılardan destek beklediğini söyledi.

1 Nisan sabahında Samsun’un kan gitmeyen damarlarına, çözüm üretilmemiş bölgelerine ve ara sokaklarına Milli Görüş belediyeciliği ile birlikte yeni bir taze kanın gideceğini belirten Şen, Samsunun en büyük probleminin sporda, siyasette, eğitimde sahipsizlik ve vizyonsuzluk olduğunu söyleyerek; "Şehrimizin bir hedefi yok.  Şehrimizin tabanına inerek problemli olan bölgeleri yönetim anlayışımızla yeni bir vizyon kazandırmak istiyoruz. Kentsel dönüşüm problemleri, alt yapı problemleri, kaçak yapılaşmalar, otopark ve ulaşım problemleri, yeşil alanların azlığı ve bunların çözümü ile ilgili projelerimiz bulunuyor." dedi.

SAMSUNSPOR’A EN TEPE NOKTADAN SAHİP ÇIKILACAK

Samsunspor delege üyesi olduğunu belirten Şen, “Samsunspor’a gereken en temel destek şehirdeki okulların bütün beden eğitimi öğretmenleri ve bütün kulüplerin alt yapılarındaki iyi sporcuların yetiştirilmesi ile sağlanacaktır” ifadelerini kullanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Şen, Çarşambaspor’da top oynadığını ve yöneticilik yaptığını Alt yapıdan gelen sporcular sayesinde Samsunspor’un hak ettiği yere geleceğine inandığını belirtti.

 

Saadet Partisi Samsun Salih Şen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert