Advert
Saadet Partisi Samsun eski İl Başkanı Nuri Başar’ın üçüncü Kitabı çıktı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Saadet Partisi Samsun eski İl Başkanı Nuri Başar’ın üçüncü Kitabı çıktı
18.01.2018 15:22:48

 

Saadet Partisi Samsun eski İl Başkanı Nuri Başar’ın üçüncü Kitabı çıktı

​Samsun Saadet Partisi Eski İl başkanı, Saadet Partisi eski GİK Üyesi ve Saadet Partisi Bölge Halkla İlişkiler eski Başkanı Nuri Başar’ın üçüncü kitabı ‘Kulun Kulu veya Gulu Gulu’ Lazer Yayınlarından çıkarak raflardaki yerini aldı.

Ömrünü Milli Görüş davasına adayan Nuri Başar bu kitabında, özellikle İslami arayış içindeki gençleri Allah’ın ölçüsünü ölçü almayan, dini alanda şeyh, hoca ve siyasi alanda liderlere teslim olmanın yanlış olduğunu anlatıyor.

Kitabın önsüzünde Nuri Başar, “Dünyevi çıkar için kalabalıkların peşine takılmak, kula kul olmak veya iktidarın Allah’ın koymuş olduğun kurallara, uygun düşmeyen uygulamalarını meşruiyet kazandırmak için, televizyon kanallarında gulu gulu yapmak, bilim adamı kimliğiyle bağdaştırılacak bir duruş olmaz.

Bizlere Allah’ın belirlediği ölçüden taviz vermeyen, Hz. Peygamber’in yolunu takibi hayatına düstur edinen, profesör Dr. Merhum Necmettin Erbakan gibi gerçek ilim ve dava adamı ile aynı yolda birlikte yürüme şansı veren Allah’a sonsuz hamd ediyorum” diyerek bu eserini gençlere ithaf ettiğini kaydediyor. 

Nuri Başar’ın eserine ulaşmak isteyenler Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı’ndan temin edebilirler.   

Milli Görüş Nuri Başar Saadet Partisi Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ismail     0000-00-00 Bu ne garabet gulu gulu dansını nuri bey kendisi oynuyor. Erbakan ile aynı yolda olduğunu söyleyip erbakanin evladını erbakani sevenleri dışlamak tutaka etmek davadan sapmaktır.
GALERİLER
Advert
Advert