Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Tanışma ve Kaynaşma programı düzenledi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Tanışma ve Kaynaşma programı düzenledi
19.12.2016 13:13:17

 

Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Tanışma ve Kaynaşma programı düzenledi

​Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları ‘Tanışma ve Kaynaşma programı’ düzenledi. ‘Muhabbetle Çık Yola’ sloganıyla parti binası konferans salonunda düzenlenen programa gençlik kollarının eski ve yeni yönetimleri katıldı. Gençliğin emektarlarına teşekkür belgesi takdim edildi.

Samsun Haber - Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘Gençliğe Hitabesi’ sinevizyonuyla başlayan programda önceden Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları yönetiminde bulunanlara teşekkür belgesi takdim edildi. Eski dönemlere ait fotoğraflardan oluşan sinevizyon gösterimi de yapılan programda duygusal anlarda yaşandı. Teşekkür belgesi takdimi öncesi eski başkan ve yönetim kurulu üyeleri de birer konuşma yaptı.

Programda konuşan Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Başkanı Abdulvahap BİLEN, konuşmasına başlarken katılımcılara teşekkür etti. Sıkıntılı bir dönemden geçildiğini kaydeden BİLEN, can siperane bir şekilde gençliğin ihyası, batılın imhası için çalışmak mecburiyetinde olduklarını söyledi.

KERVAN YÜRÜYOR

Her türlü yıldırma, yıpratma ve engellemelere rağmen mücadelelerini heyecanla sürdüklerini belirten Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Başkanı Abdulvahap BİLEN, ‘’ Sineviyonda da ifade edildiği gibi ‘’Hepimiz sevabı da vebali de olan büyük bir sorumluluğun altındayız. Yıllardır tüm insanlara duyurmaya çalıştığımız evrensel hakikatleri, gönülden gönüle nesiller boyunca taşıyacak olan gençlerimizin, insanlığın beklediği büyük hamleyi en kısa zamanda gerçekleştireceklerine olan inancımız tamdır.'' işte hep birlikte bunu burada müşahede ediyoruz. Nesilden nesile bu davanın taşındığına şahitlik ediyoruz. Şükürler olsun kervan yürümektedir. Bu hareketin önünü kesmek için ellerinden geleni ardına koymayanların emelleri boşa çıkmıştır. Allah’ın izniyle insanlığın beklediği hamlenin gerçekleştirildiğine de şahitlik edeceğiz.’’dedi.

ÜST AKIL KİM?

Türkiye’nin karanlık günlerden geçtiğini ifade eden BİLEN, “Ülke olarak canımızı acıtan olayları peş peşe yaşıyoruz. Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ülke olarak, millet olarak başımız sağ olsun. Patlamaları PKK üstlendi. PKK kim? Kukla. Peki, kuklacı ya da birilerinin deyimiyle ‘üst akıl’ kim? Senin her zaman kol kola gezdiğin ülkeler ise burada sorun ve sıkıntı var demektir” şeklinde konuştu.

​Milli Görüş Necmettin Erbakan Saadet Partisi Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert