Sabah Gazetesi Bilal Erdoğan’a sansür mü uyguladı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sabah Gazetesi Bilal Erdoğan’a sansür mü uyguladı!
05.10.2019 11:07:51

 

Sabah Gazetesi Bilal Erdoğan’a sansür mü uyguladı!

Sabah Gazetesi, 4. Etnospor Kültür Festivali'nin haberinde etkinliğin açılış konuşmasını yapan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'a hiç yer vermedi.

Festivali teferruatlı olarak haberleştiren yandaş Sabah gazetesi, açılış konuşmasını yapan Dünya Etnospor Konfederasyonu (DEK) Başkanı Bilal Erdoğan'a yer vermedi.

Gazetenin birinci sayfasında ve iç bölümünde haber neredeyse tüm sayfa olarak kullanılırken, bir kez Bilal Erdoğan’ın adından söz edilmedi.

Üstelik Erdoğan’dan söz etmeyen Sabah gazetesi, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkan Vekili Hasan Kazancı’dan da görüş aldı.

BERAT ALBAYRAK BİLAL ERDOĞAN GERGİNLİĞİ Mİ

Oda TV'nin haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kardeşi Serhat Albayrak tarafından yönetiliyor.

Bakan Albayrak’a yakınlığı ile bilinen gazetede, Berat Albayrak’la gerginlik yaşayanlara bile yer verilmiyor. Berat Albayrak ile Bilal Erdoğan arasındaki soğukluk da uzun süredir siyaset kulislerinde konuşulan konuların başında yer alıyor.

Atatürk Havalimanı daha önce de damat Selçuk Bayraktar "Teknofest" adını verdiği organizasyon için kullanmış ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne (DHMİ) herhangi bir hizmet bedeli verilmemesi eleştirilerek, görevden alınmaların sebebinin "Teknofest" olabileceği iddia edilmişti.

ODA TV

Dünya Etnospor Konfederasyonu Berat Albayrak Bilal Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER