Sağlık Bakanı Demircan: Yerli Üretiminin Önünü Açacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık Bakanı Demircan: Yerli Üretiminin Önünü Açacağız
11.09.2017 09:05:25

 

Sağlık Bakanı Demircan: Yerli Üretiminin Önünü Açacağız

SAMSUN'da bulunan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, yerli üretimin önünü açacaklarını belirterek, "Her şeyi dışarıdan almak istemiyoruz. Türkiye'nin bunu yapacak kapasitesi var. Bununla ilgili her türlü çalışmalar devam ediyor" dedi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, partisinin Samsun'un Terme İlçe Başkanlığı'nın kongresinde katıldı. Terme Kültür Merkezi'nde düzenlenen Ak Parti ilçe kongrede konuşan Bakan Demircan, yerli üretimin önünü açacaklarını belirterek, "Türkiye sağlık sektöründe elindeki teknolojiyi ve üretim gücünü hizmete sunacak. Yerli üretiminin önünü açacağız. Her şeyi dışarıdan almak istemiyoruz. Türkiye'nin bunu yapacak kapasitesi var. Bununla ilgili her türlü çalışmalar devam ediyor. Ayrıca önümüzdeki günler içinde de atamalarımız tamamlanacak" dedi.

Türkiye'nin olduğu coğrafyada güçlü olmak zorunda olduğunu söyleyen Bakan Demircan, "Bu coğrafyada burada güçlü olmak zorundayız. Peki gücümüz nasıl olacak? Gücün adresi belli, birbirimizi seveceğiz. Kardeşliğimiz güçlü olacak. Kararlarımızı istişare ile alacağız. Eğer biz kararları istişare ile alırsak, birbirimize olan sevgimizi sürdürürsek biliniz ki gücümüz gitmez" diye konuştu.

Bakan Demircan, konuşmasının ardından karayoluyla Samsun'dan ayrıldı.

Ahmet Demircan Sağlık Bakanı Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert