Sağlık reformu samsun’da çöktü mü!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık reformu samsun’da çöktü mü!
22.08.2017 13:26:34

 

Sağlık reformu samsun’da çöktü mü!

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde randevu almak için sıraya giren hastalar ve hasta yakınları eski Türkiye fotoğrafı veriyor.

Sağlıkta reform adı altında randevu sistemi ile hasta bakım ve muayene modeli geliştiren sağlık bakanlığı hastaneler önündeki yığılmalara çözüm bulamıyor.

Randevu alarak muayene olabilmek için sabah saat 06.00’dan itibaren muayene olacakları hastanenin kapısında bekleyen hasta ve hasta yakınları kapılar açıldıktan sonra içeriye hücum ediyor.

 Fotoğrafı gönderen okuyucu şöyle bir de yorum yapmış; “1Sağlıkta reformdan kasıt bu galiba sabah 6’dan beri randevu almak için bekliyor millet, Kapı açılır ve sıra almak için koşturmaca başlar. Serengeti vadisinde aslanların avlarının peşinden koşması gibi…”

​Sağlıkta reform randevu sistemi sağlık bakanlığı Samsun Kadın Doğum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ilser     2017-08-23 bugün çökmezse yarın çökecek..kaçarı yok..çünkü idareciler siyasi kabiliyetlerine ve torpiline göre seçiliyor..iki koyun versen akşama birini kaybedecek insancıklar idarenin neredeyse en üstündeler..bu ülkeye yazık..vebalini ödeyemezler..
GALERİLER
Advert
Advert