Sağlık Sen Samsun Şubesi Delegasyon seçimlerinin galibi İlyas biçer!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık Sen Samsun Şubesi Delegasyon seçimlerinin galibi İlyas biçer!
10.08.2018 10:58:57

 

Sağlık Sen Samsun Şubesi Delegasyon seçimlerinin galibi İlyas biçer!

Sağlık Sen Samsun Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu için 25 Temmuz’da başlayan delege seçimleri tamamlandı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan seçimlerle son bulan kongrede oy kullanacak ve genel başkan seçimi için Ankara’da Samsun’u temsil edecek delege seçimlerinden İlyas Biçer açık ara farkla galip oldu.

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesine bağlı Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Samsun Fizik ve Rehabilitasyon Hastaneleriyle toplam 710 delegenin oy kullandığı son gün seçimlerinden Sağlık Sen Samsun Şubesi Başkan Adayı İlyas Biçer, rakibi mevcut başkan İlhan Öksüz’e fark atarak 31 delege çıkarmaya hak kazandı.

İlhan Öksüz ise, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nden sadece bir delege çıkarabildi.

Son seçimle beraber yapılan bütün seçimlerin toplamında Sağlık Sen Samsun Şubesi Başkan Adayı İlyas Biçer 100 delege sayısına ulaşırken, mevcut başkan İlhan Öksüz 63 delegede kaldı.

Sağlık Sen Samsun İlyas Biçer İlhan Öksüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ramazan Taşdemir     0000-00-00 Sansunlu tam tammına sallamışsın en kötüsüde İlhan Öksüzün listesinden delege çıkan arkadaşlara hakaret etmişsin. Belliki sen İlyas Biçerin adamısın. Nasıl hakaret etmişsin: O delegeleri ikili oynamakla itham etmişsin. Doğal delege olanlarıda hain yerine koymuşsun yani sizin işiniz fırıldak...
samsunlu     2018-08-11 alaçamı da unutmuşum oda ilyas biçere verecek yani ikili oynayan toplam delege sayısı 14 ve bu oyların hepsi ilyas biçere gidecektir .
samsunlu     2018-08-11 ramazan taşdemir hayal aleminde yaşama terme çarşamba alaçam salıpazarı ayvacık ladik oyları toplam 14 garanti doğal delege oyları ise 8 ilhan öksüz 4 ilyas biçer eğitim araştırma 31-1 il sağlık 29-9 gazi 10-2 aile sosyal poltk 3-1 ruh sağlığı 2-2 bafra 5 ilyas 4 ilhan topla bakalım kaç ediyor havza vezirköprü diş fizik tedavi toplam 16 bafra ağız diş 1 omü :17 seçim şuan açık ve net : 100 ilyas biçer 62 ilhan öksüz
samsunlu     2018-08-11 çarşamba 6 terme 4 alaçam 1 salıpazarı 1 ayvacık 1 ladik 1 bu arkadaşlar seçimde ikili oynamış her iki başkan adayına da oy vereceğini söyleyip.her iki başkan adayını da zor duruma düşürdüşer bu kişiler dürüst olmaktan bahseder fakat bu şahısların en kısa zamanda kendi kişiliklerini gözden geçirmeleri gerekmektedir Dipnot olarak bu arkadaşlar seçimde ilyas biçere oy verecektir ilhan öksüzün başkanlığı 9 eylülde biter.
samsunlu     2018-08-10 sallama haber yapmayın işiniz gücünüz yalan dolan
GALERİLER
Advert
Advert