Advert
Sağlık Sen Şemsiyesi Altında Toplandılar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık Sen Şemsiyesi Altında Toplandılar
13.12.2016 11:01:29

 

Sağlık Sen Şemsiyesi Altında Toplandılar

Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı, Memur Sen Başkan Yardımcısı İlhan Öksüz, Sağlık çalışanlarını soğuk kış günlerinden koruması amacıyla dağıttıkları Turkuaz renkli şemsiyelerin alında birleştiriyor.

Samsun Haber - Son zamanlarda daha da artan sağlık çalışanlarına şiddet ve kötü muamele karşısında onların yanında olarak onların hak ve hukukunu gözeten Sağlık Sen Samsun Şubesi, sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon olarak şemsiye dağıttı.

Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı, Memur Sen Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi İlhan Öksüz, “ Samsun Sağlık Sen yönetim kurulu olarak güzel bir proje ortaya çıkardık, 2017 yılı için bütün üyelerimize promosyon olarak şemsiye belirledik ve dağıttık. Sağlık Sen her zaman olduğu gibi çalışanlarımız için elinden gelen neyse yapacaktır. Üyesine sahip çıkan ve kazanımları İle bütün sağlık çalışanlarımıza özlük haklarını tek tek kazanımlara imza atıyor. Bundan sonra çalışmalarımıza eskiden olduğu gibi daha da hız vererek devam ediyoruz.  Ruh ve Sınır Hastalıkları Hastanesi temsilcimiz Hakan Arıkan, ve Emel Özcan ile birlikte üyelerimize 2017’de promosyon olarak şemsiye dağıttık. Bütün Sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, Samsun da Sağlık çalışanlarımızı Sağlık Sen Şemsiyesi altına davet ediyorum” diye ifade etti.

Gül Gülsüm GÜNDÜZ

Sağlık Sen Samsun İlhan Öksüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert