Sağlıklı Hayat Etkinliğine Katılan Hanımlardan Başkan Kılıç’a Teşekkür
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlıklı Hayat Etkinliğine Katılan Hanımlardan Başkan Kılıç’a Teşekkür
17.02.2020 09:54:05

 

Sağlıklı Hayat Etkinliğine Katılan Hanımlardan Başkan Kılıç’a Teşekkür

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Belediye tarafından üç yıldır düzenli olarak hayata geçirilen ve Bafralı bayanlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Sağlıklı Hayat Etkinliğine katılan Bayanlarla bir araya geldi.

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinliğe, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna ve Sağlıklı Yaşam Etkinliğine katılan bayanlar katıldı.

Sağlıklı Hayat Etkinliğinin kendileri için oldukça önemli bir hizmet olduğunu ifade eden Bafra Bayanlar, “Bizler için oldukça güzel bir alternatif oldu. Aile sıcaklığında sportif faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Her şey çok güzel. Devamının geleceğini biliyor, Başkanımız Sayın Hamit Kılıç nezdinde tüm Belediye personeline teşekkür ediyoruz” Dediler.

 

Etkinlikte düşüncelerini dile getiren Bafra belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Vatandaşımızdan gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyoruz. Bayanlarımızın isteklerine de duyarsız kalmayarak Sağlıklı Hayat Etkinliği adı altında, ücretsiz step, aerobik ve plates derslerini düzenli olarak yürütüyoruz. Gücün ve mutluluğun sebebi sağlıktır yaklaşımı ile 3 yıldır sürdürdüğü 'Sağlıklı Hayat Etkinliği ‘ne katılan hanım kardeşlerimizle bu günde bir araya gelerek düşünce ve taleplerini de aldık. Etkinliğimizde emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum. Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı ise Bafra Belediyemizde tüm kesimleri kucaklayan hizmet anlayışı hâkim. Bafralı Hanım kardeşlerimizin faydalanabileceği Sağlıklı Hayat Etkinliği de bunlardan bir tanesi. Etkinliğin hayata geçmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”Dedi.

Sağlıklı Hayat Bafra Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert