Sahibi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yalanlayan Tramvay gazetesi ne yapmaya çalışıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sahibi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yalanlayan Tramvay gazetesi ne yapmaya çalışıyor!
05.09.2018 11:19:24

 

Sahibi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yalanlayan Tramvay gazetesi ne yapmaya çalışıyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi iştiraki SAMULAŞ Tramvay Gazetesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı’na komplo mu yapıyor.

Gazetede yer alan tam sayfaya yakın Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e ait “Samsun Amerikan ürünlerini boykot ediyor. Türk Malı Kullanıyoruz. Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı” ifadelerinin yer aldığı ilanın hemen üstüne Amerikan Markası Burger King haberi yerleştirilmiş.

Üsteki haberde adeta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yalanlayan, “Burger King Samsun için Hizmet hizmetlerini Genişletiyor” başlığı atılmış.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in Samsun’u Amerikan mallarını boykot etmeye çağırması ilanın üstüne yerleştirilen Burger King Haberi ile adeta yalanlanmış oluyor.

Künyesinde sahibi Samsun Büyükşehir Belediyesi adına Zihni Şahin yazan SAMULAŞ Tramvay Gazetesi bu sayfa tasarımı ile adeta sahibi yalancı durumuna düşürmüş oluyor.

​Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Tramvay Gazetesi boykot Burger King
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-09-06 BİLGİYE : Bir arap bir ingiliz takımını niye alır, para kazanmak için, o takım şampiyon olunca kazandığı paralar ingilizlerin değil arabın cebine girer.Ya da ülker belçikalı çikolata devi godivayı aldı, godivadan kazanılan paralar belçikaya mı gidiyor ülkere mi?
Bilgi 2     2018-09-05 Yani, şirket bir Amerikan şirketi, merkezi orda. Sadece hisseleri Brezilyalı menşeili bir yatırım kuruluşu tarafından satın alınmış bir Amerikan şirketidir. İngiliz futbol takımları bir Arap tarafından satın alınınca nasıl Araplaşmıyorsa bu da öyle... Her yediğimiz Burger King'den Brezilyalı yatırımcı para kazanıyor, ama şirketin tüm yönetimi ABD'de, ABD'ye de para gidiyor. Tramvay gazetesindeki durum kasıtlı olmasa gerek ama Zihni beyin ilanının üstüne burger king haberi koymak pek şık olmamış.
Bilgi     2018-09-05 Burger King diye google a yazınca çıkan bilgiler şunlar: Burger King, 1954 yılında McLamoreDavid tarafından kurulan fast-food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı 4 Aralık 1954'te Miami'de açıldı. Sloganı Have It Your Way'dir. Vikipedi Kuruluş tarihi: 28 Temmuz 1953, Jacksonville, Florida, ABD Genel merkezi: Miami, Florida, ABD CEO: Daniel Schwartz (7 Haz 2013–) Kurucular: James McLamore, David Edgerton Üst kuruluşlar: Restaurant Brands International, 3G Capital
Samsun     0000-00-00 Amerika iliklerimize kadar girmiş. F35 de amerikan malı ordumuzun çoğu silahıda amerikan malı.colada pepside amerikan malı Almak için kıçımjzı yırtıyoruz. Globol ekonomi ve dünyadayız.boykot hikaye önemli olan kendimizin üretmesidir. Üstelik Burger ise brezilya firması.
mehmet     2018-09-05 KARACAHİLLER HABERCİLİK ARAŞTIRMA İŞİDİR. SOYTARILIK DEĞİLDİR
vatandaş     2018-09-05 klasik akasyam haberciliği, biz alıştık...
Kemal     0000-00-00 Burger King brezilya markasıdır. Zihni başkanı yıpratmaya çalışmayınız bu yanlış bilgilerle. Bknz. https://www.burgerking.com.tr/hakkimizda/burger-king-hakkinda
Hakki     0000-00-00 Geçende de Ankara'da Keçiören belediyesi bu hatayı yaptı. Diğer ABD menşeli urunler ile burgera ruhsat vermedi. Fakat firma bunu tekzip ettirdi. Belediye de tüm Türkiye'ye rezil oldu. Brezilyalı firmaya ABD protestosu diye. Haber yanlış bilginize....
Hakki     0000-00-00 Yanlız burger king brezilyali
GALERİLER