Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 15 Temmuz İhanetini Unutturmayacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül:  15 Temmuz İhanetini Unutturmayacağız
28.07.2017 16:21:16

 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 15 Temmuz İhanetini Unutturmayacağız

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül "15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" fotoğraf sergisini gezdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde Anadolu Ajansı özel arşivinden seçilen fotoğraflardan hazırlanan "15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" fotoğraf sergisini  gezen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ““Milletimiz o gece kanlı senaryolara geçit vermedi. FETÖ darbe girişiminde karanlık güçlerin amaçları, iç savaşı başlatarak ülkeyi parçalamaktı. Ancak bizi bölmek isterken birbirimize kenetlediler. Hep birlikte topyekün bu vatana sahip çıkarak; bu milletin gücünü tüm dünyaya gösterdik. 

“15 TEMMUZ İHANETİNİ UNUTTURMAYACAĞIZ”

Başkan Akgül, 15 Temmuz gecesi büyük bir facianın eşiğinden dönüldüğünü kaydederek, “Bu vatanı yine bu aziz milletimiz canlarını vererek korudu. 15 Temmuz gecesi yaşananlar hem bizler hem de yeni nesil için ibret verici. 15 Temmuz’da yaşanan ihaneti, iç ve dış düşmanlarımızı bilmeliyiz. Bu nedenle gençlerimizin 15 Temmuz’u unutmaması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ancak bilinçli bir nesille tüm düşmanlarımızı bertaraf edebiliriz” dedi.

"15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" fotoğraf sergisindeki ziyarette  Başkan Akgül’e Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman’da  eşlik etti.

 

Halil Akgül Salıpazarı fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert