Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül; Salıpazarı’nı Türkiye’ye tanıttık!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül; Salıpazarı’nı Türkiye’ye tanıttık!
18.03.2019 11:20:02

 

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül; Salıpazarı’nı Türkiye’ye tanıttık!

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül Büyük Samsun Buluşması için gittiği İstanbul’da Sultanbeyli Salıpazarılılar Derneğini ziyaret etti. Başkan Akgül burada “Salıpazarı’nı Türkiye’ye tanıttık”dedi.

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül çıraklık ve kalfalık dönemini geride bıraktığını vurgulayarak, “Salıpazarı’nı fındığıyla, tarımıyla, tarihiyle Türkiye çapında tanınır bir ilçe haline getirdik” dedi.

SALIPAZARI'NIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Başkan Halil Akgül, “Ustalık dönemine hazırız. Büyükşehir belediyemiz ile birlikte yarım kalan mahalle yollarımızın hepsini tamamlayacağız. 10 yıllık belediye başkanlığım süresince Salıpazarı’nın çehresini değiştirdik, şimdi sıra ana resmi çizmeye geldi” diye konuştu.

KÖYLERE YATIRIM ZAMANI

Salıpazarı’nın fındık üretiminde Samsun’un sayılı ilçeleri arasında yer aldığını belirten Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, “ Fındık bölgemizin temel geçim kaynakları arasında ancak oluşturduğumuz turizm altyapısıyla da ustalık dönemimde ön plana çıkacak. Birçok alanda Salıpazarı’nın potansiyeli var. Ancak belediye başkanlığımız süresince altyapıya fazlasıyla önem verdik ve şehir merkezimizin refah seviyesini artırdık. Şimdi ise köylerimize yatırım yapmanın zamanı geldi” dedi.

SAMSUN'DA KURTULUŞ MEŞALESİ HARLANACAK

Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Halil Akgül, “Biz Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimizle birlikte Samsun’u ileriye taşımak, hak ettiği yatırımları almak için sahalarda çalışıyoruz. İnanıyoruz ki Samsun’da 100 yıl önce yanan kurtuluş meşalesi 100 yıl sonra Samsun’da tekrar harlanacak. Bizim yolumuz belli, çizgimiz belli. Sonsuza kadar gidecek bir birlikteliğin içerisindeyiz ve bundan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

 

​Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER