Advert
Salıpazarı Karla Mücadeleye Hazır
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı Karla Mücadeleye Hazır
07.12.2016 14:49:23

 

Salıpazarı Karla Mücadeleye Hazır

​Soğuk havanın etkisini göstermeye başladığı bugünlerde Salıpazarı Belediyesi karla mücadele ile ilgili hazırlıklarını tamamladı. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Ekiplerimiz olası bir kar yağışında eylem planı çerçevesinde müdahaleye hazırdır.” dedi.

Samsun Haber - Başkan Akgül “İlçenin yüksek kesimleri olan Tahnal, Güzelvatan, Esatçitliği, Karadere, Tacalan, Kuşçuğaz, Suluca, Konakören Mahalleleri Belediyemiz sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgelerde ve ana arterlerde muhtemel bir kar yağışında yolların kapanmaması için gerekli tedbirler alındı.” dedi. 

EYLEM PLANI HAZIR

Salıpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri karla ilgili eylem planı hazırladı. İlçe sınırlarını dörde bölen ve müdahale için ekipleri görevlendiren Salıpazarı Belediyesi, vatandaşların sıkıntı yaşamaması için gerekli tedbirleri almıştır diyen Belediye Başkanı Halil Akgül “Belediyemiz, kış dönemine hem personel hem de araç bakımından hazırlandı. Belediyenin araç parkında 2 grayder,2 iş makinesi kepçe, 1 adet yükleyici, 1 adet tuzlama aracı ve 4 adet damperli kamyon hazır bulundurulmaktadır.

Bu araçlarla birlikte 2 ayrı karla mücadele ekibi kuran Belediyemiz Büyükşehir Belediyemizle koordineli olarak gerekli tedbirleri almıştır dedi.

Salıpazarı Belediyesi Halil Akgül kar yağışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert