Salıpazarı’nda felaketin izleri siliniyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı’nda felaketin izleri siliniyor!
15.10.2019 15:41:57

 

Salıpazarı’nda felaketin izleri siliniyor!

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Ağustos ayında yaşadığımız sel felaketinin izlerini silmeye çalışıyoruz.” dedi.

Salıpazarı İlçesinde 23-24 Ağustos tarihlerinde yaşanan sel felaketinde birçok bölgede büyük hasarlar oluşmuş, bazı yollar ise kullanılamaz hale gelmiştir.

Belediye Başkanı Halil Akgül ilçede birçok noktada ekiplerin seferber edildiğini belirterek “O günden bu güne çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Salıpazarı Belediyesi olarak sel felaketinden sonra iş makinelerimiz ve personelimiz aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Birçok noktada aynı anda ekiplerimiz felaketin izlerini silmeye çalışıyor.

Bazı bölgelerde beton, bazılarında ise asfalt ve stabilize yol bakım ve onarım çalışmalarımız sürüyor diyen Başkan Akgül, “ Şehir merkezimiz dahil, öncelik sırasına göre mahallelerimizde çalışmalarımız planlanan şekliyle devam ediyor. Grup yollarımızda ulaşım sorunu yok. Mahalle yollarımızda heyelan kaldırma, yol açma, bakım ve onarım çalışmalarımız selin yaşandığı günden bu güne devam ediyor. İş makinelerimiz ve personelimiz büyük özveri içerisinde ellerinden gelen bütün gayreti göstermektedirler.” dedi.

 

Salıpazarı sel felaketi Halil Akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert